کد خبر: ۱۶۲۷۱۷
تاریخ انتشار: ۰۷:۵۲ - ۲۱ بهمن ۱۴۰۲
یادداشت؛

شانسی که جمهوری اسلامی نیاورد

جمهوری اسلامی از مخالفان خود شانس نیاورده و اینان هیچگاه در شأن و جایگاه جمهوری اسلامی نیستند.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، یکی از راه‌های شناخت افراد و گروه‌ها فهم دشمنان آنان است، اینکه دشمنان آنها چه کسانی هستند و سطح ایده‌ها و نوع دشمنی‌هایشان چقدر است و آن گروه با فهم نقد و رفع ایرادات آنها به تقویت خود کمک می‌کند، مانند آنچه سرمایه‌داری در برابر منتقد و دشمن بزرگ خود مارکسیسم انجام داد و ایرادات خود را تا حدودی رفع نمود.

اما حالا به لشکر دشمنان و مخالفان جمهوری اسلامی و آرزوها و اهدافشان بعد از سقوط جمهوری اسلامی نگاه کنیم. کافی است به فهرست توقعات و انتقادات آنان از حکومت نگاه کنیم تا مشخص شود که حتی اگر جمهوری اسلامی هم سقوط کند گره‌ای از مشکلات جامعه و مردم برطرف نخواهد شد، زیرا دغدغه آنها هیچگاه دغدغه حل مشکلات واقعی مردم نبوده و صرفاً یک هوس‌بازی است.

اینکه آنان عریانگردی و رقص در فلان میدان و نقطه شهر را اولین آرزوی خود بعد از جمهوری اسلامی می‌دانند و یا مصرف مشروبات الکلی درملأعام و حین رانندگی را هدفی بزرگ می‌شمارند، نشان می‌دهد که نظام اسلامی نقاط قوتی دارد که آنها هر چه گشتند جز این ایرادات غیراخلاقی چیزی نیافتند.

و اینکه بدتر از همه، اینان به‌راحتی وطن‌فروشی کرده و حاضر هستند برای دیدن لحظه‌ای شادی مردم و عقده‌گشایی علیه حکومت، از شکست و کشتار مردم ایران حمایت کرده و از اجنبی و دشمن قدیمی این مرزوبوم درخواست حمله و تحقیر ملت و کشور کنند، فقط یک چیزی را اثبات می‌کند که جمهوری اسلامی از مخالفان خود شانس نیاورده و اینان هیچگاه در شأن و جایگاه جمهوری اسلامی نیستند.

نویسنده: سید محسن هاشمی، فعال اجتماعی و سیاسی

 

انتهای خبر/224224

 نظرات بینندگان