کد خبر: ۱۶۲۷۳۳
تاریخ انتشار: ۲۰:۳۱ - ۲۲ بهمن ۱۴۰۲
سخنگوی دولت:

دولت نسبت به تحقق وعده ساخت مسکن اهتمام دارد

سخنگوی دولت با اشاره به اهتمام ویژه دولت نسبت به تحقق وعده ساخت مسکن، گفت: ساخت مسکن را باید به‌گونه‌ای راهبری کرد که همراه با ایجاد تورم نشود.


به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه» به نقل از روابط‌عمومی بسیج دانشجویی، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در نشست با مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شهر شیراز اظهار داشت: موتور پیشران کشور، نخبگان، دانشگاه‌ها و دانشجویان هستند.


وی با بیان اینکه فضای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و نخبگان در کشور فراهم شده است افزود: دشمن به دنبال تاریک کردن فضای ذهنی نخبگان نسبت به آینده بوده که فرصت تولید علم و پیشرفت نداشته باشند.


سخنگوی دولت با بیان اینکه دشمنان از قدرت ایران در عرصه‌های مختلف می‌ترسند، اضافه کرد: نتیجه استقامت ملت ایران در برابر تحریم‌ها و مقابله ایران اسلامی با استکبار در دنیا، ازبین‌رفتن هیمنه پوشالی این قدرت‌ها است.


بهادری جهرمی با بیان اینکه در سال جاری، چندین مؤسسه اعتباری را منحل کردیم، ادامه داد: در راستای کنترل تورم، تولید نقدینگی کاهش پیدا کرده است که با نگاه به آمارهای اقتصادی می‌توان متوجه آن شد.


وی با اشاره به اهتمام دولت نسبت به تحقق وعده ساخت مسکن، تصریح کرد: ساخت مسکن را باید به‌گونه‌ای راهبری کرد که همراه با ایجاد تورم نشود و در زمینه حکمرانی بر مسائل کشور به‌صورت متوازن اداره شود.


انتهای خبر/

نظرات بینندگان