کد خبر: ۱۶۲۷۴۸
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۱ - ۲۴ بهمن ۱۴۰۲
مدیر تعاون روستایی استان خبر داد:

توزیع مواد سوختی بین روستاییان فارس

مدیر تعاون روستایی استان فارس از توزیع بیش از ۳۷۰ میلیون لیتر مواد سوختی بین روستاییان این استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، سید کاظم موسوی مدیر سازمان تعاون روستایی استان فارس امروز ۲۴ بهمن با اشاره به توزیع مواد سوختی از طریق فروشندگی‌های شبکه تعاون روستایی بین روستائیان استان فارس گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون لیتر مواد سوختی ۳۷۰ میلیون لیتر شامل گازوئیل، بنزین، نفت سفید و روغن در بین روستائیان و بهره‌برداران استان فارس توزیع شده است.


وی با بیان اینکه ارزش توزیع این میزان مواد سوختی بیش از یک هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال بوده است، افزود: یکی از عمده‌ترین وظایف تعاون روستایی تأمین مواد سوختی و خدمات‌رسانی به روستاییان از طریق شرکت‌های تعاونی روستایی تحت نظارت این مجموعه است.


موسوی هدف از توزیع سوخت را حمایت از تولیدکننده روستایی، استقرار و توسعه روستاها و سهولت در رفت‌وآمد روستائیان دانست و تأکید کرد: خدمات شبکه تعاون روستایی ضمن کمک به بهبود معیشت زندگی روستاییان، یکی از راهکارهای مهم در ممانعت از مهاجرت روستائیان به شهرها محسوب می‌شود.


مدیر سازمان تعاون روستایی استان فارس بیان کرد: در این استان ۹ جایگاه بنزین، دو جایگاه CNG  و ۴۴۰ واحد فروشندگی‌های سوخت روستایی فعال است و بیشترین توزیع مواد سوختی در سطح استان فارس به شهرستان مرودشت به میزان ۳۵ میلیون لیتر اختصاص دارد.

 

انتهای خبر/

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان