کد خبر: ۱۶۲۸۴۸
تاریخ انتشار: ۰۸:۰۰ - ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
استاندار فارس:

نقش مهندسان ایرانی در توسعه کشور بر کسی پوشیده نیست

استاندار فارس با اشاره به نقش و جایگاه مهندسان در توسعه کشور گفت: نقش مهندسان جوان ایرانی در تحقق جلوه‌های عظمت و پیشرفت جمهوری اسلامی بر هیچ‌کسی پوشیده نیست.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه» روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، محمدهادی ایمانیه استاندار فارس در دیدار با بسیج مهندسین استان فارس با اشاره به در پیش بودن روز مهندس نقش این قشر از جامعه را در پیشرفت و توسعه کشور اساسی دانست و گفت: تحقق جلوه‌های عزت و پیشرفت جمهوری اسلامی با مشارکت مهندسان جوان، نخبه و توانمند بر هیچ‌کسی پوشیده نیست.


وی اظهار داشت: یکی از مصادیق جهاد تبیین، اعلام تلاش‌های مهندسین ایرانی به عموم مردم است.

استاندار فارس خواستار استفاده از ابزارها و امکانات موجود برای اطلاع‌رسانی اقدامات صورت‌گرفته شد و خاطرنشان کرد: از فضای مجازی، تابلوهای شهری، تابلوهای سازمان‌ها و همه ابزارها و امکانات در جهت معرفی اقدامات انجام شده از جمله فعالیت‌های اتمام شده و همچنین فعالیت‌های در حال اجرا برای پیشرفت و توسعه استان که باهدف آرامش و تسهیل در امور مردم انجام می‌شود، استفاده گردد.

 

نقش مهندسان ایرانی در توسعه کشور بر کسی پوشیده نیست


محمدهادی ایمانیه ضمن اینکه از همه دستگاه‌ها و ارگان‌ها و سازمان‌ها خواست در این زمینه در میدان باشند و به جهاد تبیین، جامه عمل بپوشانند، جامعه مهندسین را به انجام امور خیرخواهانه دعوت کرد و گفت: به مناسبت روز مهندس در انجام امور خداپسندانه ورود کنید؛ تعدادی از منازل نیازمندان را مرمت و بازسازی یا تامین وسیله کنید و تلاش کنید برخی از مشکلات مردم که در حوزه خدمت شماست را مرتفع سازید.


وی در انتها با بیان اینکه مهندسان در رفع گرفتاری هم‌نوعان اقدامات ارزشمندی انجام می‌دهند، گفت: در زمینه آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد با تمرکز بر مهندسانی که دچار مشکل شده‌اند نیز ورود کنید؛ میزان بدهی و شرایط افراد را بدون نام اعلام کنید، تا این عزیزان نیز از مشکل خود رهایی یابند و به کانون گرم خانواده بازگردند.

 

انتهای خبر/

نظرات بینندگان