کد خبر: ۱۶۲۸۷۵
تاریخ انتشار: ۰۸:۱۸ - ۰۵ اسفند ۱۴۰۲

جشنواره قرآن و عترت حیات در فارس برگزار شد 

جشنواره سراسری قرآن و عترت حیات ویژه دانشجویان در استان فارس برگزار شد.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه» به نقل از روابط عمومی بسیج دانشجویی فارس، مرحله استانی جشنواره سراسری قرآن و عترت حیات توسط بسیج دانشجویی استان فارس بین متسابقین در چهار رشته آوایی اذان تقلیدی، قرائت تقلیدی، حفظ سُوَرِ منتخب و دعاخوانی در دانشکده علوم قرآنی شیراز برگزار شد.


سید ساجد هاشمی، مدیر مرکز قرآن و عترت ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس در این برنامه اظهار داشت: باتوجه‌به ثبت‌نام ۵۱۵ نفری دانشجویان دانشگاه‌های استان فارس در تمامی رشته‌های جشنواره، این مسابقات در چهار رشته در مرحله استانی برگزار شد.


وی افزود: اجرای مابقی رشته‌ها از جمله پادکست صوتی، طراحی پوستر، کلیپ سازی، عکاسی و... نیز به‌صورت متمرکز و کشوری به‌زودی برگزار خواهند شد.


مدیر مرکز قرآن و عترت ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با بیان اینکه برادران در بخش‌های اذان تقلیدی، قرائت تقلید، حفظ سُوَرِ منتخب، دعاخوانی و مداحی و خواهران نیز در بخش‌های قرائت تقلیدی، حفظ سُوَرِ منتخب، دعاخوانی و مداحی به‌صورت جداگانه باهم به رقابت پرداختند.


هاشمی با بیان اینکه در بخش اذان تقلیدی ویژه برادران، علیرضا پاک‌سرشت، محمد رضایی و علیرضا صدیقی به ترتیب رتبه نخست تا سوم را کسب کردند، ادامه داد: در بخش قرائت تقلیدی نیز احسان اهالی، محمدرضا معمار پور و محسن نجفی به ترتیب موفق به کسب رتبه‌های نخست تا سوم شدند.

 

جشنواره قرآن و عترت حیات در فارس برگزار شد 


وی با بیان اینکه آقایان ابراهیم ربی هاوی، رضا کریمی و محمدجواد مدرسی به ترتیب رتبه‌های نخست تا سوم بخش حفظ سُوَرِ منتخب را کسب کردند، افزود: در بخش دعاخوانی و مداحی نیز احسان اهالی رتبه نخست را کسب کرد و آقایان علیرضا صدیقی و محمد رضایی موفق به کسب رتبه‌های دوم و سوم شدند.


مدیر مرکز قرآن و عترت ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با بیان اینکه در بخش قرائت تقلیدی ویژه خواهران، آسیه دهقان و مطهره زارعی به ترتیب رتبه نخست و دوم و ریحانه کریمی فرجام و فهیمه محبی افشانی نیز به‌صورت مشترک رتبه سوم را کسب کردند، گفت: حدیث روستا موفق به کسب رتبه نخست حفظ سُوَرِ منتخب شد و زهرا مرتضوی و نیلوفر رنجبر اسلاملو رتبه دوم مشترک و نرگس قاسمی رتبه سوم را کسب کردند.


هاشمی اضافه کرد: در بخش دعاخوانی و مداحی ویژه خواهران، آسیه دهقان و فائزه زارعان به ترتیب موفق به کسب رتبه‌های نخست و دوم شدند.


انتهای خبر/

نظرات بینندگان