کد خبر: ۱۶۲۸۷۷
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۶ - ۰۵ اسفند ۱۴۰۲
استاندار فارس از بانوان مدیر استان خواستار شد:

مشارکت پرشور در انتخابات و صیانت از خانواده

استاندار فارس گفت: از خواهران خودم می‌خواهم نقش خود در منزل یا بیرون از منزل را در مباحث مختلف ازجمله مسائل اعتقادی، اقتصادی، اجتماعی و در سایر حوزه‌ها به‌خوبی ایفا کنید.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»،محمدهادی ایمانیه استاندار فارس در جمع ۱۳۰ نفر از مدیران زن ادارات شهرستان‌های استان فارس ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: واقعیت این است که همه بانوان تأثیرگذار هستند و هر جنبه‌ای از جمهوری اسلامی اصلاح، پیشرفت و توسعه یابد، مستقیم و غیرمستقیم وابسته به بانوان است.


وی با تأکید بر اینکه پشت هر مرد موفقی یک بانوی باهمت قرار دارد، به رابطه بنیان‌گذار انقلاب اسلامی با همسرشان اشاره کرد و افزود: انسان‌های موفق در هر سطحی دارای همسر باهمت، مقتدر و صبور هستند.

استاندار فارس از بانوان خواست نقش خود را دست‌کم نگیرند و محکم و استوار در میدان توسعه و پیشرفت استان حاضر باشند و افزود: امروزه فضای مجازی مدیریتِ از منزل را نیز ممکن کرده و در منزل هم می‌توانید به نقش مدیریتی خود در اجتماع و مباحث اجتماعی و اعتقادی و... بپردازید.


وی اظهار کرد: از خواهران خودم می‌خواهم نقش خود در منزل یا بیرون از منزل را در مباحث مختلف ازجمله مسائل اعتقادی، اقتصادی، اجتماعی و در سایر حوزه‌ها به‌خوبی ایفا کنید.


محمدهادی ایمانیه تأثیرات بانوان را قلبی، واقعی و عمیق دانست و به همین سبب سه درخواست را از بانوان مطرح کرد و افزود: در اولین قدم باید در انتخاب اسامی فرزندان ورود کنید و بر استفاده از اسامی وزین و فاخر ایرانی‌اسلامی سایر بانوان را تشویق و ترغیب کنید. از سوی دیگر از جمعیت صیانت کنید؛ این کار به‌خوبی از عهده شما برمی‌آید و سایر موارد مرتبط با آن از جمله افزایش ازدواج، افزایش فرزندآوری، کاهش طلاق و... از این طریق محقق می‌شود.

البته باید تأکید کرد که رئیس و مدیر بودن شما در این مقوله منافاتی با انجام این وظیفه ندارد.

انتخابات سومین موضوعی بود که محمدهادی ایمانیه از بانوان خواست غیرتمندانه در برگزاری هرچه باشکوه‌تر آن وارد شوند.

وی در این زمینه با تأکید بر اینکه باید با تمام توان پای صندوق‌های رأی حاضر شوید، خاطرنشان کرد: تعدادی از بانوان نیز خود را برای تصدی نمایندگی کاندیدا کرده‌اند که می‌توانید به آنها رأی دهید.

 

انتهای خبر/

 

 

 

 

منبع: کیهان

نظرات بینندگان