کد خبر: ۱۶۲۸۹۶
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۶ - ۰۷ اسفند ۱۴۰۲

دفتر صرافی بانک ملی در شیراز افتتاح شد

 در آستانه نیمه شعبان دفتر صرافی بانک ملی در استان فارس در شیراز افتتاح شد و رئیس اتاق بازرگانی فارس از این دفتر بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه» به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی فارس، محمدصادق حمیدیان رئیس اتاق بازرگانی فارس در این بازدید گفت: صرافی مطمئن یک رکن مهم و تأثیرگذار در حوزه تجارت بین‌الملل و بخش صادرات است که تجار و صادرکنندگان ما می‌توانند با اطمینان بهتر و بیشتری از خدمات این صرافی استفاده کنند.


وی افزود: مهم‌ترین انتظارات بخش خصوصی استان از این صرافی حمایت از توسعه صادرات غیرنفتی استان است.


حمیدیان با تأکید بر اینکه افتتاح این دفتر اقدام شایسته‌ای در حوزه اقتصاد استان است اظهار داشت: اتاق بازرگانی فارس برای ارتقای سطح خدمات این صرافی در کنار بانک ملی قرار دارد.

 

دفتر صرافی بانک ملی در شیراز افتتاح شد


 ضیایی رئیس‌دفتر صرافی بانک ملی شعبه شیراز نیز گفت: بانک ملی از دیرباز خدمات ارزی منحصربه‌فردی را ارائه می‌داده است که ایجاد این دفتر صرافی در شهر شیراز ضروری و حائز اهمیت بود.


وی اضافه کرد: مهم‌ترین و ارزشمندترین سرمایه ما در بانک ملی اعتماد مردم است که تلاش می‌کنیم در راستای رضایتمندی مشتریان و ارائه خدمات ارزی مناسب اقدامات لازم و به‌موقع انجام شود.


ضیایی ادامه داد: بر اساس سیاست‌گذاری‌ها، توسعه عملیات ارزی، خرید و جذب منابع جدید و گسترش و تقویت فعالیت‌های ارزی از اولویت‌های ما در این دفتر صرافی است.


رئیس اتاق بازرگانی فارس موانع و مشکلات ارزی و انتظارات فعالان اقتصادی استان را مطرح کرد و مدیران صرافی بانک ملی نیز برای حل مشکلات و موانع مطرح شده راهکارهایی را عنوان کردند.


حمیدیان از اهتمام مدیریت امور شعب بانک ملی ایران در اخذ مجوز و راه‌اندازی صرافی ملی ایران در شیراز قدردانی کرد.


انتهای پیام/

نظرات بینندگان