کد خبر: ۱۶۲۹۱۶
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۷ - ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
توسط دانشجویان جهادگر صورت گرفت؛ 

برگزاری رویداد به نفع مردم در استان فارس

رویداد به نفع مردم ویژه نقش‌آفرینی گروه‌های جهادی در انتخابات توسط دانشجویان جهادگر بسیجی استان فارس برگزار شد.


 
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه» به نقل از روابط عمومی بسیج دانشجویی فارس،حسین نگهداری مدیر عملیات جهادی ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس در حاشیه فعالیت گروه جهادی دانشجویی نی‌ریز گفت: گروه‌های جهادی و دانشجویان جهادگر به‌واسطه فعالیت‌های مستمر و ارتباط با بدنه مردمی و تجربه گفتگو و کار با مردم، جزئی از اثرگذارترین بخش بدنه تشکلی بسیج دانشجویی در عرصه انتخابات و بوده که نقش‌آفرینی آن‌ها در این مهم ضروری است.


وی از برگزاری رویداد «به نفع مردم» در استان فارس ویژه نقش‌آفرینی گروه‌های جهادی در انتخابات خبر داد و افزود: میادین و اماکن پرتردد در محله‌های حاشیه‌نشین و روستاهای هدف گروه‌های جهادی محل اجرای برنامه است.


مدیرعملیات جهادی ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با بیان اینکه پویش به نفع مردم در مناطق حاشیه‌نشین شهرها و کم‌برخوردار برگزار می‌شود اضافه کرد: باهدف شنیده‌شدن دغدغه‌های مردم و پاسخ نمایندگان و نامزدهای انتخاباتی به مطالبات مردمی برگزار می‌شود.


نگهداری تصریح کرد: از نیمه دوم بهمن‌ماه سال جاری تاکنون ۳۶ گروه جهادی دانشجویی از استان فارس در راستای خدمت‌رسانی، تبیین‌گری و تبیین چهره‌به‌چهره به‌منظور امیدآفرینی، به مناطق کم‌برخوردار روستایی و حاشیه‌نشین شهری اعزام شدند.


انتهای خبر/

نظرات بینندگان