کد خبر: ۱۶۲۹۱۷
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۷ - ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس خبر داد:

پرداخت ۱۴ هزار فقره تسهیلات به نیازمندان

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس گفت: بیش ۲۶۹ میلیارد تومان تسهیلات از محل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان فارس در سرفصل‌های مختلف به افراد واجد شرایط در ۱۱ماهه امسال پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، مرتضی موصلی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس گفت: این نهاد در ۱۱ماهه امسال باهمت خیران استان موفق به پرداخت یک هزار و ۸۱۸ فقره تسهیلات با اعتبار ۳۹ میلیارد و ۵۸۰ میلیون تومان به واجدین از طریق سپرده‌های ویژه شده است.


وی اظهار کرد: رفع مشکل مسکن افراد تحت حمایت یکی از مواردی است که همواره در اولویت برنامه‌های امداد بوده است و در این مقوله در ۱۱ماهه امسال صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت فارس توانسته است یک هزار و ۱۴۴ فقره تسهیلات ویژه مسکن را با اعتبار ۳۱ میلیارد و ۴۹۲ میلیارد تومان به افراد متقاضی و واجد شرایط پرداخت کند.


مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس یادآور شد: علاوه بر موارد مذکور ۷ هزار و ۵۲۱ فقره تسهیلات در سرفصل حمایتی یک هزار و ۶۸۱ فقره در سرفصل اشتغال، ۲۸ فقره در سرفصل درمان و یک هزار و ۸۳۶ فقره نیز در سرفصل فرهنگی با اعتبار ۷۸ میلیارد و ۷۲۶ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان از محل صندوق امداد ولایت به واجدین، ارائه شده است.


موصلی در پایان بیان کرد: در مجموع و در ۱۱ماهه امسال تعداد ۱۴ هزار و ۲۸ فقره تسهیلات در سرفصل‌های مختلفی که اشاره شد و با اعتباری بالغ بر ۲۶۹ میلیارد تومان به افراد واجد شرایط استان پرداخت شده است.


انتهای خبر/

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان