کد خبر: ۱۶۲۹۳۷
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۶ - ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
سرپرست اداره ورزش و جوانان فارس:

حضور در انتخابات موجب تقویت قانون‌گذاری در کشور می‌شود

سرپرست اداره ورزش و جوانان فارس عقیده دارد که هر چه حضور قوی‌تری در انتخابات داشته باشیم، راه را برای قانون‌گذاری قوی‌تر در مجلس شورای اسلامی باز خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، عبدالرحیم خداجوسرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان فارس در خصوص اقدامات اداره ورزش و جوانان فارس برای انتخابات ۱۱ اسفند، اظهار کرد: طی روزهای گذشته جلسه‌ای با هیئت‌های ورزشی و همچنین بسیج ورزشکاران برگزار کردیم و علاوه بر آن، همایشی نیز با حضور دختران رأی اولی برگزار کردیم.


وی افزود: در این مراسم که در سالن مجموعه ورزشی شهید دستغیب برگزار شد، ۴ هزار دختر رأی اولی حضور داشتند و از دو تن از بانوان موفق استان، ساره جوانمردی و لیلا کشاورزی که در عرصه‌های ورزشی و علمی سرآمد هستند، دعوت کردیم و آن‌ها هم صحبت‌هایی برای مشارکت بیشتر دختران در انتخابات پیش رو مطرح کردند.


خداجو اضافه کرد: هفته گذشته نیز در تالار آزادی جلسه‌ای برگزار کردیم که در آن رؤسا، نایب‌رئیسان و دبیران هیئت‌ها از سراسر استان حضور داشتند و در آن جلسه هم بر حضور پر رنگ جامعه ورزش در عرصه انتخابات تأکید شد. همچنین روز چهارشنبه، نهم اسفندماه نیز نشستی را در همین جهت برگزار کردیم و بسیار امیدوار هستیم که جامعه ورزش استان، حضوری پرشور و هوشمندانه در انتخابات روز جمعه داشته باشند.

وی در خصوص اهمیت رأی‌دادن نیز گفت: ما هر چقدر در عرصه انتخابات قوی‌تر ظاهر شویم، به پایداری نظام کمک می‌کنیم. استان فارس به‌تنهایی بیش از ۱۵ هزار شهید را تحویل این نظام داده است و همه ما مدیون خون شهدا هستیم. یکی از جاهایی که می‌توانیم دین خود را به این شهدا ادا کنیم، پای صندوق‌های رأی است.


بازیکن پیشین تیم فوتبال برق شیراز با تأکید بر اینکه رأی‌دهندگان باید نفرات شاخص و توانمند را انتخاب کنند، افزود: هر چقدر حضورمان پای صندوق رأی، هوشمندانه‌تر باشد، آن موقع انتخاب قوی‌تری خواهیم داشت. هر چقدر انتخابات قوی‌تری داشته باشیم، قانون‌گذاری در مملکت ما قوی‌تر می‌شود و هر گاه قانون‌گذاری قوی‌تر شود، قوه مجریه که موظف به رعایت‌کردن آن است، در مسیر بهتری می‌تواند گام بردارد.


سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان فارس در پایان گفت: انتخاب افراد شایسته و توانمند، باعث می‌شود که تصمیم‌گیری‌های بهتری را برای کشورمان شاهد باشیم و با برنامه‌ریزی‌های قوی‌تر و راهبردهای قشنگ‌تر می‌توانیم از چالش‌های پیش رو عبور کنیم و به‌دوراز همه این مسائل سیاسی، فشارها و تحریم‌ها، بتوانیم با دلی شاد و امنیت خاطر زندگی کنیم.

 

انتهای خبر/

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان