کد خبر: ۱۶۲۹۴۱
تاریخ انتشار: ۱۹:۰۹ - ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
فرماندار شهرستان کوه‌چنار:

آماده برگزاری انتخاباتی پرشور و رقابتی سالم هستیم

فرماندار شهرستان کوه‌چنار گفت: شهرستان کوه‌چنار با استقرار ۵۹ شعبه اخذ رأی در ۱۱ اسفند آماده برگزاری انتخاباتی پرشور و رقابتی سالم و امن است.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، سید محمود هاشمی فرماندار شهرستان کوه‌چناردر گفتگو با این رسانه با اشاره به ثبت‌نام‌کنندگان انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کازرون و کوه‌چنار گفت: از ۴۴ نفر از ثبت‌نام‌کنندگان نهایی در این حوزه انتخابیه، با پایان فرصت قانونی انصراف از انتخابات، ۱۵ نفر از نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کازرون و کوه‌چنار برای تصدی یک کرسی در بهارستان با هم به رقابت می‌پردازند.


وی افزود: در شهرستان کوه‌چنار ۴۵ هزار نفر واجد شرایط رأی‌دادن هستند که از این تعداد ۹۰۰ نفر رأی اولی هستند. 

فرماندار شهرستان کوه‌چنار اضافه کرد: بر اساس آخرین برنامه‌ریزی انجام شده ۵۹ شعبه ثابت و سیار اخذ رأی در این شهرستان ایجاد می‌شود که از این تعداد ۵۰ شعبه ثابت شهری و روستایی و ۹ شعبه نیز سیار است.

 

آماده برگزاری انتخاباتی پرشور و رقابتی سالم هستیم


سید محمود هاشمی با اشاره به اینکه تبلیغات نامزدهای انتخابات از روز سوم اسفند آغاز شده است و تا دهم همین ماه ادامه داشت، بیان کرد: ۲۰ نقطه در شهرستان کوه‌چنار برای تبلیغات نامزدهای انتخاباتی تعیین و اعلام شده بود.


وی تأکید کرد: شهرستان کوه چنار برای برگزاری انتخاباتی پرشور، سالم، قانونمند و با حضور حداکثری مردم آماده است و تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی باشکوه با حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی اتخاذ شده است.


فرماندار کوه چنار در خصوص سلامت و امنیت انتخابات گفت: با تدابیر اتخاذ شده و ابتکار ستاد انتخابات کشور و شهرستان با وجود دستگاه احراز هویت امکان رأی تکراری و تخلف وجود نخواهد داشت و سلامت انتخابات تضمین خواهد بود، همچنین با مانیتورینگ شعب نظارت مستقیم بر روی شعب وجود خواهد داشت.


به گزارش شیرازه، دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری ۱۱ اسفندماه امسال هم‌زمان با سراسر کشور در کوه‌چنار هم برگزار می‌شود.

 

انتهای خبر/

نظرات بینندگان