کد خبر: ۱۶۲۹۸۰
تاریخ انتشار: ۰۸:۳۷ - ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
مدیر قرآن و عترت بسیج دانشجویی فارس خبر داد: 

اجرای دوره طرح بُشری در فارس

مدیر قرآن و عترت بسیج دانشجویی فارس از اجرای دوره مجازی طرح بُشری در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه» ، سید ساجد هاشمی مدیر مرکز قرآن و عترت ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس امروز۱۵ اسفند در جلسه قرارگاه قرآنی نور استان فارس اظهار داشت: مرکز قرآن و عترت بسیج دانشجویی استان فارس با ثبت‌نام بالغ بر ۴۵۰ نفر از دانشجویان و علاقه‌مندان به یادگیری قرائت قرآن در ویژه‌برنامه دوره مجازی طرح بُشری به استقبال ماه مبارک رمضان می‌رود.


وی از برگزاری دوره مجازی آموزش نوین قرآن کریم با عنوان طرح بُشری خبر داد و افزود: در سری سوم از برگزاری این دوره مجازی، قریب به چهل نفر از مربیان طرح بُشری که مستقیماً توسط اساتید مرکز آموزش‌های نوین قرآنِ معاونت قرآن و عترتِ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آموزش‌دیده‌اند، به ترویج قرآن و فرهنگ قرآنی همت می‌گمارند.

 

اجرای دوره طرح بُشری در فارس


مدیر مرکز قرآن و عترت ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس اضافه کرد: دوره آموزش نوین قرآن کریم که توسط مرحوم عبدالرضا صدیق (مبدع آن) به نام طرح بُشری نام‌گذاری شده، به آموزش روان‌خوانی و تجوید قرآن به شیوه‌ای نوین و متفاوت از آموزش‌های رایج قرآن پرداخته است.


هاشمی ادامه داد: این طرح با آموزش قرآن به سبک رسول اکرم (ص)، به ساده‌سازی آموزش قرائت قرآن کریم می‌پردازد.
وی با بیان اینکه ثبت‌نام در این دوره‌های مجازی به‌صورت رایگان است، تصریح کرد: شرکت دانشجویان در این دوره به همراه امتیازات ویژه برای آن‌ها بوده و به شرکت‌کنندگان گواهینامه پایان دوره اعطا می‌شود.


انتهای پیام/224224

نظرات بینندگان