کد خبر: ۱۶۲۹۹۹
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۸ - ۱۶ اسفند ۱۴۰۲
در دومین روز از رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج؛

بیش از یک‌صد تیم شرکت‌کننده به رقابت پرداختند

پنجمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج از روز گذشته سه‌شنبه ۱۵ اسفند در سالن رویداد شهید فخری‌زاده (لانه جاسوسی سابق) با حضور بیش از یک‌صد تیم و بیش از ۶۰۰ شرکت‌کننده آغاز شد.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه» به نقل از راه دانا، پنجمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج از روز گذشته سه‌شنبه ۱۵ اسفند در سالن رویداد شهید فخری‌زاده (لانه جاسوسی سابق) با حضور بیش از یک‌صد تیم و بیش از ۶۰۰ شرکت‌کننده آغاز شد.


شرکت‌کنندگان در این چند روز، در سه بخش پویانمایی، بازی‌های موبایلی و نرم‌افزارهای موبایلی با موضوع «واکنش‌های منفی جهان به جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه» با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

 

بیش از یک‌صد شرکت‌کننده به رقابت پرداختند


این رقابت‌ها تا روز جمعه ۱۸ اسفندماه ادامه خواهد داشت و طی برگزاری مراسم اختتامیه، نفرات برگزیده معرفی خواهند شد.


دومین روز از برگزاری پنجمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج در حالی آغاز شد که شرکت‌کنندگان از دیروز در حال رقابت فشرده هستند.


قرار است منتورها و راهنماها امروز و فردا در غرفه‌ها حضور پیدا کرده و شرکت‌کنندگان را برای تولید محتوای داوری در روز پنج‌شنبه راهنمایی کنند.

بیش از یک‌صد شرکت‌کننده به رقابت پرداختند

 

به گزارش شیرازه، در این میان استان فارس با چهار تیم به‌ نام‌های شهید آل علی، هور، شور بازی و هنر منطق در رشته‌های  پویا نمایی، نرم‌افزار و بازی‌های رایانه‌ای در حال رقابت با سایر رقبا هستند.

انتهای خبر/

نظرات بینندگان