کد خبر: ۱۶۳۰۰۷
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۰ - ۱۷ اسفند ۱۴۰۲

دستگیری اراذل و اوباش قمه به دست در شیراز

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز از دستگیری یک نفر اراذل و اوباش قمه به دست در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، سردار فرج شجاعی فرمانده انتظامی شهرستان شیراز گفت: در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی با موضوع مزاحمت اراذل و اوباش شمشیر به دست برای یک راننده در بلوار حسینی‌الهاشمی شهر شیراز و درخواست شهروندان از پلیس برای برخورد با وی، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.


وی ادامه داد: مأموران سازمان اطلاعات انتظامی استان با انجام یک‌سری اقدامات فنی و تخصصی، کمتر از ۲۴ ساعت از زمان انتشار فیلم در فضای مجازی، فرد اراذل و اوباش را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی وی را هنگام تردد در یکی از خیابان‌های سطح شهر شیراز بازداشت کردند.


شجاعی اظهار کرد: دراین‌خصوص پرونده تشکیل و فرد اراذل و اوباش برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شده و خودرو نیز توقیف و به پارکینگ جهت سیر مراحل قانونی انتقال داده شد.


فرمانده انتظامی شیراز ضمن تشکر از همکاری شهروندان با پلیس در راستای شناسایی و برخورد با مجرمین، تصریح کرد: پلیس با هر گونه اخلال در نظم و امنیت عمومی جامعه با قاطعیت برخورد کرده و شهروندان نیز در صورت مشاهده این‌گونه موارد، بلافاصله مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 

انتهای خبر/

نظرات بینندگان