کد خبر: ۱۶۳۰۱۴
تاریخ انتشار: ۰۹:۵۲ - ۱۹ اسفند ۱۴۰۲
مدیرکل میراث فرهنگی فارس خبرداد:

تصویب ۸ پروژه ساخت طرح تاسیسات گردشگری فارس

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس از تصویب ۸ پروژه ساخت طرح تاسیسات گردشگری دراین استان خبردادو گفت: این تعداد پروژه درشهرستان‌های شیراز، سپیدان، اوز، بیضاء و کوار و فیروزآباد واقع شده است.

به گزارش خبرنگار عی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه،محمد ثابت اقلیدی امروز، ۱۹ اسفندماه با اشاره به برگزاری جلسه کمیته فنی سرمایه گذاری در اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گفت: در این کمیته تخصصی ساخت ۲۱ پروژه بزرگ شامل اقامتگاه بوم‌گردی، هتل، مجتمع و اردوگاه گردشگری، سفره‌خانه سنتی و مرکز سرگرمی و تفریحی و.. مورد بررسی قرار گرفت.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس افزود: از این تعداد پرونده، ۸ پروژه تصویب، ۵ پرونده تمدید موافقت اصولی و ما بقی پرونده‌ها نیز به بررسی مجدد موکول شدند. 

ثابت اقلیدی گفت: این ۸ پروژه با حجم سرمایه‌گذاری ۲۶۲ میلیارد تومان در فارس احداث می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شیرازه، به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی فارس افزود: طبق برنامه‌ریزها مراحل احداث یک اقامتگاه سنتی، ۲ هتل و دو اردوگاه گردشگری در شهرستان‌های شیراز و سپیدان همچنین یک هتل در شهرستان کوار و یک اقامتگاه بوم‌گردی هم در شهرستان بیضا و یک مجتمع گردشگری نیز در سپیدان به زودی اجرا می‌شود.

انتهای خبر/

نظرات بینندگان