کد خبر: ۱۶۳۰۲۰
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۲ - ۱۹ اسفند ۱۴۰۲

کشتی‌گیر شیرازی قهرمان شد

محمدرضا گرایی فرنگی‌کار شیرازی در رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد و فرنگی جام دانکلوف و نیکولای پتروف بلغارستان به عنوان نایب قهرمانی رسید .

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه» به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد و فرنگی جام دانکلوف و نیکولای پتروف بلغارستان از پنجشنبه ۱۷ اسفند در شهر صوفیه بلغارستان آغاز شد و در پایان روز دوم رقابت‌ها تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی ایران به دو مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز دست پیدا کردند و دو نماینده کشورمان نیز به دیدار فینال راه یافتند.

 

کشتی‌گیر شیرازی قهرمان شد

 

در وزن ۷۲ کیلوگرم، محمدرضا گرایی که رقابت‌های خود را به صورت دوره‌ای برگزار کرد، در سه دور مقابل عبدالملک مرابات از الجزایر، یراسیل نوربوسینوف از قزاقستان و علیخان ساتایف از قزاقستان به ترتیب با نتایج عالی هشت بر صفر، ۹ بر صفر و هشت بر صفر به پیروزی رسید.

وی در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه ۱۱ بر صفر دیوید دیمیتروف از بلغارستان را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت.

گرایی در این دیدار به مصاف علیخان ساتایف از قزاقستان که دیروز با نتیجه عالی شکستش داده بود، رفت و در حالی که پنج بر یک کشتی را پیش بود، در یک غافلگیری ضربه فنی شد و به مدال نقره رسید.

انتهای خبر/

برچسب ها: شیراز ، کشتی گیر ، جوانمرد
نظرات بینندگان