کد خبر: ۱۶۳۰۲۵
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۶ - ۲۰ اسفند ۱۴۰۲

جوان استان فارسی نماینده ایران در اجلاس جهانی روسیه شد

سجاد اکبرپور جوان نخبه استان فارسی از جمله دعوت‌شدگان به اجلاس جهانی روسیه است که به‌عنوان نماینده جوانان جمهوری اسلامی ایران در این اجلاس حاضر و سخنرانی خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه» به نقل از روابط‌ عمومی سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان فارس جشنواره جهانی جوانان، بزرگ‌ترین رویداد جوانان در جهان است که از یکم تا هفتم مارس در شهر سوچی روسیه در حال برگزاری است و نمایندگانی از بیش از ۷۰ کشور جهان از جمله ایران در آن حضور دارند.


هم‌اکنون شهر سوچی روسیه میزبان ۲۰ هزار رهبر جوان است که ظرفیت‌های گسترده‌ای در طیف‌های متنوع تجارت، رسانه، همکاری‌های بین‌المللی، فرهنگ، علم، آموزش، ورزش، اقدامات داوطلبانه و بشردوستانه دارد.


هدف اصلی فستیوال جهانی جوانان این است که باعث ایجاد دوستی‌های جدید و ایجاد فرصت عالی برای تبادل فرهنگی در نظم نوین جهانی شود و تمرکز این رویداد صرف‌نظر از آشنایی تنوع ملیت‌ها، دیدگاه‌های سیاسی و تفاوت‌های فرهنگی، گفتگو و جست‌وجوی درک متقابل برای دستیابی به صلح پایدار و همکاری‌های بین‌المللی است.

 

جوان استان فارسی نماینده ایران در اجلاس جهانی روسیه شد


سجاد اکبرپور جوان نخبه استان فارسی از جمله دعوت‌شدگان به این اجلاسیه بین‌المللی است که به‌عنوان نماینده جوانان جمهوری اسلامی ایران در این اجلاس حاضر و سخنرانی خواهد کرد.


لازم به ذکر است دکتر سجاد اکبرپور چهره پر افتخار علمی و جوان ایرانی است که در سوابق خود کسب چهار مدال طلا و نقره جهان و همچنین کسب عنوان جوان شایسته سال ۲۰۲۲ جمهوری اسلامی ایران را دارد .


انتهای خبر/

نظرات بینندگان