کد خبر: ۱۶۳۰۳۳
تاریخ انتشار: ۱۹:۲۳ - ۲۰ اسفند ۱۴۰۲
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان فارس:

مساجد استان فارس به استقبال ماه مبارک رمضان رفت

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان فارس گفت: در آستانه فرارسیدن ماه مبارک رمضان برنامه غبارروبی و عطرافشانی مساجد استان فارس با همکاری کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی «شیرازه»، حسین امیدی مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان فارس با اعلام این خبر گفت: هر ساله در آستانه فرارسیدن ماه مبارک رمضان و در هنگامه دهه تکریم مساجد استان به همت اصحاب و ارکان مساجد با همکاری کانون‌های فرهنگی هنری و پایگاه‌های مقاومت بسیج مستقر در خانه‌های خدا غبارروبی و عطرافشانی شده و مهیای میزبانی مؤمنان و روزه‌داران می‌شود همچنین گزارش‌های رسیده از کانون‌های مساجد حاکی از آن است که برنامه‌های متنوعی برای ماه مهمانی خدا تدارک‌دیده‌شده است.

 

مساجد استان فارس به استقبال ماه مبارک رمضان رفت


 امیدی با تأکید بر اینکه برنامه‌های قرآنی محور فعالیت‌های ویژه ماه رمضان است، افزود: مراسم جزء خوانی و تلاوت قرآن کریم، محافل انس با قرآن و جلسات تفسیر و احکام در این ماه اجرا می‌شود.


 مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان فارس ادامه داد: برای روزه اولی‌های عضو کانون‌های مساجد نیز ویژه‌برنامه‌های احکام روزه‌داری و نماز در نظر گرفته شده است.


انتهای خبر/

منبع: ایسنا
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، مساجد ، رمضان
نظرات بینندگان