کد خبر: ۱۶۳۰۹۳
تاریخ انتشار: ۱۹:۰۰ - ۲۶ اسفند ۱۴۰۲
برای دومین سال پیاپی انجام شد؛

عنوان برتر معاونت فرهنگی هنری سپاه بقیه الله(عج) شیراز

معاونت فرهنگی هنری سپاه بقیه الله (عج) شیراز در گردهمایی «شهید محمد حسین سروری راد ۲» که با حضور منتخبین فعال فرهنگی هنری بسیج برگزار شد برای دومین سال پیاپی به عنوان الگوی موفق کشوری معرفی شد.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه» به نقل از روابط عمومی سپاه بقیه الله شیراز، حمید مرزبان معاون فرهنگی هنری سپاه بقیه الله (عج) شیراز گفت: این معاونت با توجه به عملکرد مناسب و فعالیت‌های مؤثر یک سال اخیر، عنوان برتر کشور را در طرح شهید حسینعلی جاودان فر برای دومین سال پیاپی کسب کرد و مورد تجلیل قرار گرفت.


مرزبان این موفقیت را مرهون تلاش، زحمات و پیگیری‌های مجدانه بسیجیان و مسئولین فرهنگی حوزه و پایگاه‌ها دانست و افزود: سپاه بقیه الله (عج) شیراز در سال‌های اخیر به‌صورت جهادی در حوزه فرهنگی هنری پای‌کار بوده است و این موفقیت حاصل زحمات و همکاری بسیجیان و مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهر شیراز است.
وی اظهار کرد: الحمدلله پیوند خوبی بین دستگاه‌ها و ادارات فرهنگی استان فارس رقم خورده است و همدلی تا پایین‌ترین رده تداوم دارد. 


معاون فرهنگی هنری سپاه بقیه الله (عج) شیراز کسب این عنوان برای دومین سال متوالی را نوید اتفاقات خوب در عرصه فرهنگی شیراز و استان فارس دانست و ابراز کرد: خوشبختانه ما تاکنون توانسته‌ایم با اجرای برنامه‌های فرهنگی متمرکز و همچنین محله محوری با همکاری مردم و گروه‌های جهادی فرهنگی، با کسب این عنوان پرچم‌دار انجام امورات فرهنگی در کشور باشیم و این رتبه، حاصل تلاش و زحمات همکارانی که دغدغه فرهنگی دارند، است که توانسته‌اند با اجرای برنامه‌های خوب و مؤثر در کنار اطلاع‌رسانی و ثبت این موفقیت‌ها به کسب مقام برتر نائل شویم.


مرزبان تصریح کرد: بدون شک انجام امور فرهنگی نیازمند تجربه، مهارت، نوآوری و تلاش است که این مهم در سپاه ناحیه بقیه الله (عج) توسط بسیجیان به خوبی به منصه ظهور رسیده است و نیازمند آن است تا برخی از ادارات نیز در این حوزه تلاش بیشتری نمایند.


وی ابراز امیدواری کرد تا این ناحیه و سایر نواحی سپاه استان با بهره‌گیری از روش‌های خلاقانه، پویا و با نشاط در تمام عرصه‌ها و حوزه‌های علمی، پژوهشی و آموزشی بتوانند با مشارکت‌دادن بسیجیان در امور موفق عمل کنند.


انتهای خبر/

نظرات بینندگان