کد خبر: ۱۶۳۱۱۸
تاریخ انتشار: ۰۰:۰۸ - ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
وصیت‌نامه شهید نصرالله فراشبندی:

جبهه‌ها را فراموش نکنید

شهید نصرالله فراشبندی در وصیت‌نامه خود آورده است:از مردم حزب‌الله شهیدپرور می‌خواهم که جبهه‌ها را فراموش نکنید و خالی نگذارید و امام عزیز را دعا کنید و تنها نگذارید.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه» به نقل از نوید شاهد، شهید نصرالله فراشبندی در دوم فروردین‌ماه ۱۳۴۵ در فراشبند فارس دیده به جهان گشود. دوران تحصیلات را در محل تولد گذراند و در سال ۶۳ در کمال سادگی ازدواج نمود. وی سرانجام در هفدهم فروردین‌ماه سال ۶۶ در منطقه شلمچه توسط خمپاره دشمن به درجه رفیع شهادت نائل گردید. 

وصیت‌نامه شهید:

ولا تحسین الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون
مپندارید آنان که در راه خدا کشته شدند مرده‌اند؛ بلکه زنده‌اند و نزد خدا روزی می‌گیرند.
اینجانب حاضرم که جان ناقابل خود را فدای اسلام و دین و قرآن و رهبرم کنم و خواهم کرد و به آرزوی شهادت و به امید جهاد در راه خدا و امام و امت می‌روم، می‌دانم که رفتن به جبهه شهید، اسیر، مفقودشدن و مجروح شدن را دارد .


می‌روم تا به ندای امام عزیز لبیک گفته باشم
 از مردم حزب‌الله شهیدپرور می‌خواهم که جبهه‌ها را فراموش نکنید و خالی نگذارید و امام عزیز را دعا کنید و تنها نگذارید. پدر و مادر عزیزم نگران من نباشید. خدا را شکر کنید که چنین فرزندی دارید که به ندای امام عزیز لبیک گفته است.


 من برای مکتب و اعتقاد به رستاخیز به جبهه می‌روم انسان یک‌بار بیشتر نمی‌میرد و چه‌بهتر اینکه این مردن شهیدشدن در راه خدا باشد.


 چنین انسانی هرگز خود را سرگردان یا پوچ و بی‌ارزش نمی‌یابد. به‌عکس خود را ذره‌ای بی‌انتها وابسته به بی‌پایان و عظمتی باشکوه و به کمال بی غایت و بی‌انتهایت دوست داشتنی می‌یابد او خود را موجودی می‌بیند وابسته به ابدیت یا پیوندی جاودانه و موجودی که هرگز به نابودی مطلق کشیده نمی‌شود و حتی مرگ او در حقیقت آغاز دوره جدیدی از حیات است و امیدوارم این قطره خون بی‌ارزش برای باروری انقلاب اسلامی و مورد پذیرش آقا ولی‌عصر (عج) و نایب او امام خمینی قرار گیرد.


به همه اعلام می‌کنم که اینجانب فقط برای رضایت خداوند متعال به جهاد رفته و آرزوی نوشیدن شربت شهادت را دارم و آخرین پیام من به شما این است که هیچ وقت راهی جز راه الله و شهادت و خدا گونه شدن را نپذیرید؛ زیرا دنیا زودگذر است و بی‌وفا، پدر و مادر عزیزم به‌خاطر خدا مرا ببخشید.

 

انتهای خبر/
 
 

نظرات بینندگان