کد خبر: ۱۶۳۱۲۳
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۴ - ۲۹ اسفند ۱۴۰۲

آماده‌باش اورژانس اجتماعی بهزیستی فارس در نوروز

مدیرکل بهزیستی فارس از استقرار تیم‌های اورژانس اجتماعی فارس در شهرستان‌های استان، هم‌زمان با آخرین روز اسفندماه تا پایان تعطیلات نوروزی خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه، محمدرضا هوشیار مدیرکل بهزیستی فارس گفت: تیم‌های کارشناسی اورژانس اجتماعی در حوزه‌های روان‌شناسی و مددکاری هم‌زمان با آخرین روز اسفندماه تا پایان تعطیلات نوروزی باهدف آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی در حوزه کاهش و مقابله با آسیب‌های اجتماعی در سراسر استان آماده خدمت‌رسانی به شهروندان و مسافران هستند.

 وی افزود: کارشناسان و مددکاران اورژانس اجتماعی استان در تعطیلات نوروز هم پاسخگوی تماس‌های مردم با خط ۱۲۳ اورژانس اجتماعی هستند و در صورت نیاز به مداخله، گروه مجهز سیار اورژانس به مکان موردنظر اعزام می‌شود.
 

 مدیرکل بهزیستی فارس در پایان اضافه کرد: از شهروندان شریف استان فارس و مسافران نوروزی خواستاریم درصورتی‌که با مواردی از جمله همسرآزاری، سالمند آزاری، معلول آزاری، کودک‌آزاری، اختلافات خانوادگی، فرار از منزل، اختلال هویت جنسی، اقدام به خودکشی و افکار خودکشی و سایر افرادی که در بحران قرار دارند برخورد کردند، با خط ۱۲۳ تماس حاصل نمایند تا زمینه کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی فراهم شود.

 انتهای خبر/

نظرات بینندگان