کد خبر: ۱۶۳۱۳۸
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۸ - ۰۱ فروردين ۱۴۰۳
استاندار فارس:

شیرین‌ترین اتفاق سال گذشته ۱۶۰ مصوبه دولت برای فارس بود

استاندار فارس گفت: شیرین‌ترین اتفاق ۱۴۰۲ برای مردم فارس، سفر دوم دولت به استان و رهاورد ۱۶۰ مصوبه و بیش از ۲۷۰ هزار میلیارد ریال اعتبار برای آبادانی و عمران استان و کاهش مشکلات مردم بود.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، محمدهادی ایمانیه استاندار فارس روز چهارشنبه در پیام تبریک عید باستانی نوروز و آغاز سال ۱۴۰۳ ضمن حمد و ثنای خداوند و عرض سلام بر حضرت احمدبن موسی الکاظم و برادران ایشان و امام‌زادگان واجب التعظیمِ دیار پهناور فارس، نوشت: معجزه بهار و رویش دوباره جوانه‌ها پس از خزان طبیعت، پیامبر امید برای آدمی است که چون اختیار تدبیر امور در دست مدبر حکیم است، لاجرم در دل طوفان‌ها و اوج سختی‌های روزگار، روزنه‌ای به سمت نور گشوده خواهد شد و سرسبزی و نشاط به زندگی باز خواهد گشت و انسان هوشیار، برندهٔ آزمون معرفت کردگار خواهد شد.


اکنون آمیختگی بهار بندگی با بهار طبیعت، و نفحات عبادات سحرگاه بندگان خاص الهی، برکت رزق امسالمان خواهد شد و مغتنم شمردن لحظات آن، حرکت دهنده روح جامعه به سمت قله‌های تعالی بشری و کمال خواهد شد.


سال گذشته دولت مردمی در فارس توفیقات چشمگیری کسب کرد. اقدامات خوبی در جهت تکمیل زیرساخت‌ها و سرعت دادن به روند توسعه و پیشرفت استان، در حوزه‌های گوناگون انجام گرفت. اهتمام ویژه در بحث معیشت مردم، حمایت از تولید و اشتغال و تقویت ارزش‌های فرهنگی جامعه، تأمین حداکثری مصالح و منافع استان در زمینه‌های مختلف از اساسی‌ترین اولویت‌ها و رویکردهای کاری دولت در استان، در سال سپری شده بود.


بسیاری از مدیران استان با روحیه جهادی در خدمت رسانی و حسنِ درایت در تصمیم گیری‌ها، در تزریقِ امید به جامعه همت گماشتند و در گلوگاه حوادث و رویدادها، از تلخ‌ترین آن که حادثه هتک حرمت بارگاه شریف احمدی بود تا شیرین‌ترین آن که سفر دوم دولت به استان و رهاورد ۱۶۰ مصوبه و بیش از ۲۷ هزار میلیارد تومان اعتبار برای آبادانی و عمران استان و کاهش مشکلات مردم بود، لحظه‌ای از تلاش برای مردم باز نایستادند و امیدواریم به لطف خداوند، این روند در سالِ پیش‌رو، با برنامه‌ریزی‌ها و چشم‌انداز تدوین شده برای استان در حوزه‌های مختلف اقتصاد، تولید، اشتغال، مسکن، گردشگری و... پرشتاب‌تر از گذشته، تداوم یابد.


اینجانب ضمن گرامیداشت نام و یاد امام راحل (ره)، شهدای انقلاب، دفاع مقدس، مدافعان حرم، مدافعان سلامت و امنیت و همه رزمندگان، ایثارگران و جانبازان این مرز و بوم، نوروز ۱۴۰۳ را، محضر رهبر فرزانه و حکیم انقلاب، رئیس جمهور محبوب، دولت عزیز و همه مردم خوب استان فارس تبریک عرض می‌کنم، با آرزوی خیر و برکت و سلامتی و سربلندی، برای مردم سرزمین پهناور اسلامی، از مدیران، کارکنان و فعالان بخش‌های عمومی و غیردولتی در همه حوزه‌ها که با تلاش صادقانه در راستای سربلندی و آبادانی ایران قوی گام بر می‌دارند، تشکر می‌کنم.


وجود مفاخر دینی، علمی، فرهنگی، ورزشی استان را به جهت پشتیبانی معنوی مردم و کمک در رسیدن به قله‌های پیشرفت فارس سپاس می‌گویم، پیشانی فرزندان افتخار آفرین استان در همهٔ عرصه‌های ملی و بین‌المللی را می‌بوسم و تلاش نیروهای نظامی، امنیتی، انتظامی، اطلاعاتی و بسیج را در تأمین نظم و امنیت استان و خدمت رسانی به مردم می‌ستایم.

امیدوارم با اتحاد و همدلی میان مسئولان و همراهی مردم شریفمان در عمل به منویات مقام معظم رهبری در مسیر خدمت مشمول توفیق الهی شویم و گام تعیین‌کننده‌ای در رسیدن به جامعهٔ آرمانی ظهور برداریم.
خدای مهربان، ما و همهٔ بندگانش را به سمت بهترین‌ها هدایت فرماید.

 

انتهای خبر/

منبع: ایرنا
نظرات بینندگان