کد خبر: ۱۶۳۱۸۹
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۵ - ۰۶ فروردين ۱۴۰۳
سرپرست اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس:

تمام محورهای مواصلاتی فارس علی‌رغم بارش باران باز است

سرپرست اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس گفت: به‌رغم بارش باران در تمام نقاط استان، تردد در همه محورهای مواصلاتی فارس به شکل روان جریان دارد و راه‌ها باز است.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، محسن عمادی سرپرست اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس گفت: طی روزهای اخیر تاکنون که شاهد بارش باران در اکثر نقاط استان هستیم هیچ مشکلی برای تردد خودروها ایجاد نشده و تردد در تمام محورها جریان دارد.


وی ادامه داد: بر اساس اطلاعات دریافتی از سامانه‌های هوشمند جاده‌ای و گزارش‌های اعلام شده از همکاران راهداری مستقر در محورها، بارش‌ها در محورهای منتهی به شیراز، مرودشت، آباده، اقلید، خرامه، ارسنجان، دشت ارژن، کوه چنار، کازرون، نورآباد، رستم، سپیدان، جهرم، فراشبند، قیر و کارزین، فیروزآباد، کوار، فسا، سروستان، پاسارگاد، زرین دشت، داراب و استهبان به شکل باران و در محور سپیدان به اقلید به شکل برف است.


عمادی اظهار کرد: ۵۰۰ راهدار در قالب ۷۵ اکیپ به همراه ۳۵۰ دستگاه انواع ماشین آلات سبک، سنگین و نیمه‌سنگین راهداری برای برقراری ترددی ایمن و روان در تمام محورها به حالت آماده باش حضور دارند.


سرپرست اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس افزود: ۵۲ راهدارخانه بعلاوه ۶۵ مجتمع خدماتی رفاهی در محورهای مواصلاتی استان آماده خدمات‌دهی به مسافران نوروزی و کاربران جاده‌ای هستند.


عمادی به رانندگان توصیه کرد که با توجه به بارش باران و لغزنده بودن جاده‌ها، قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را به‌دقت رعایت کنند و در صورت احساس خستگی و خواب آلودگی، خودروی خود را در مکانی ایمن متوقف کنند و پس از استراحت و رفع خستگی سفر خود را ادامه دهند.

 

انتهای خبر/

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان