کد خبر: ۱۶۳۱۹۰
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۲ - ۰۶ فروردين ۱۴۰۳
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه فجر فارس:

۶۵ گروه جهادی در شهرستان ارسنجان فعالیت دارند

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه فجر فارس گفت: طبق آمار ثبت شده در سامانه اطلس جهادی ۵ هزار و ۲۰۰ گروه جهادی در استان سازماندهی شده است که ۶۵ گروه از این تعداد در شهرستان ارسنجان فعالیت دارند. 

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، علی‌اکبر طحان مسئول بسیج سازندگی سپاه فجر فارس در نشست هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی شهرستان ارسنجان با سازمان بسیج سازندگی گفت: طبق آمار ثبت شده در سامانه اطلس جهادی ۵ هزار و ۲۰۰ گروه جهادی در استان سازماندهی شده است که ۶۵ گروه از این تعداد در شهرستان ارسنجان فعالیت دارند. 


وی با اشاره به ظرفیت گروه‌های جهادی برای خدمت‌رسانی به مردم، اظهار داشت: از مجموع پروژه‌ای آبرسانی استان فارس ۱۳ پروژه آب آشامیدنی مربوط به این شهرستان است که ان‌شاءالله در سال جاری به همت دستگاه‌های اجرایی و گروه‌های جهادی اجرایی می‌شود.

۶۵ گروه جهادی در شهرستان ارسنجان فعالیت دارند


مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه فجر فارس ادامه داد: تشکیل قرارگاه محرومیت‌زدایی شهرستانی و برگزاری جلسات سهم بسزایی در رفع محرومیت منطقه دارد و سازمان بسیج سازندگی در کلیه عرصه‌های مسکن، آب کشاورزی، راه روستایی، آبخوان‌داری، آب آشامیدنی، وام‌های قرض‌الحسنه و راه‌اندازی کارگاه‌های خرد خانگی آماده همکاری با این شهرستان است.


 کاووس رضایی فرماندار شهرستان ارسنجان ضمن اشاره به توان تخصصی و ظرفیت بی‌بدیل گروه‌های جهادی در عرصه‌های مختلف، افزود: دهیاران، کمیته امداد، آبفا، راه و شهرسازی و سایر ادارات شهرستان به‌خوبی می‌توانند از ظرفیت بسیج سازندگی در اجرای بسیاری از طرح‌های عمرانی، خدماتی و اقتصادی استفاده کنند.

۶۵ گروه جهادی در شهرستان ارسنجان فعالیت دارند


پس از این جلسه مسئول بسیج سازندگی با حضور در مناطق روستایی شرق آباد، چهارقلات و کنارآباد شهرستان ارسنجان از نزدیک از آخرین وضعیت راه‌های روستایی و عملکرد گروه‌های جهادی بازدید کردند.

 

انتهای خبر/224224

نظرات بینندگان