کد خبر: ۱۶۳۲۱۴
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۴ - ۰۸ فروردين ۱۴۰۳
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار فارس خبر داد:

تداوم طرح توزیع میوه تنظیم بازار در فارس

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار فارس از موفقیت قابل‌توجه توزیع میوه در طرح تنظیم بازار استان فارس و تداوم این طرح خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه،حسن شیخ نیا معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندارفارس در جمع خبرنگاران گفت: تمام تلاش ستاد تنظیم بازار استان فارس با مدیریت استاندار و معاونت امور اقتصادی استانداردر توزیع میوه طرح تنظیم بازار در راستای رضایت مردم و جلوگیری از افزایش قیمت‌ها بود که نتایج طرح نشان داد مردم ضمن استقبال از میوه این طرح، شاهد کاهش قیمت‌ها در بازار بودند. 

وی گفت: توزیع میوه طرح تنظیم بازار از ۲۶ اسفندماه آغاز شد و همچنان ادامه دارد که در این ایام حدود ۹۰۰ تُن سیب و پرتقال توزیع شده که دارای کیفیتی مطلوب بود و اغلب مصرف‌کنندگان از کیفیت میوه‌ها رضایت داشتند. 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار فارس اظهار کرد: میوه طرح تنظیم بازار توسط سازمان و اتحادیه تعاون روستایی استان فارس تأمین شده و در اجرای این طرح هیچ‌گونه یارانه دولتی صرف نشده، همچنین ضایعات اجرای این طرح نزدیک به صفر بوده است. 

وی بیان کرد: تکریم مردم در توزیع میوه طرح تنظیم بازار موردتوجه قرار دارد که در همین راستا شماره‌های تماس درج شده بر روی بنرها جهت ارتباط مستقیم با سازمان‌های متولی یک اقدام مؤثر برای دریافت نظرات مردم بود که رضایت مردم را نیز به دنبال داشت.

شیخ نیا اضافه کرد: از شهروندان درخواست می‌شود در صورت مشاهده و عرضه هرگونه میوه بی‌کیفیت با شماره‌تلفن‌های ۱۲۴ تماس حاصل کنند تا دراسرع‌وقت رسیدگی شود.

انتهای خبر/

نظرات بینندگان