کد خبر: ۱۶۳۲۴۶
تاریخ انتشار: ۰۰:۰۸ - ۱۲ فروردين ۱۴۰۳
وصیت‌نامه شهید محمد احمدی جوان:

شما را به ایستادن در خط ولایت‌فقیه سفارش می‌کنم

شهید محمد احمدی جوان در وصیت‌نامه‌اش آورده است: برادران و خواهران عزیزم شما را به تقوای الهی و ایستادن در خط ولایت‌فقیه سفارش می‌کنم و علاوه بر شما به مردم عزیز کشورم سفارش می‌نمایم که فریب جوسازی‌های دشمنان این خاک و اسلام ناب محمدی (ص) را نخورید.

به گزارش خبرنگارگروه فرهنگی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه» به نقل از نوید شاهد، «شهید محمد احمدی جوان» متولد ۱۳۶۹ در روستای باشی از توابع بخش دلوار تنگستان و عضو تیپ پیاده سپاه اما صادق (ع) بود که به‌صورت داوطلبانه برای دفاع از حرم اهل‌بیت (ع) به سوریه رفته بود که پس از مجروح شدن در سوریه، در یکی از بیمارستان‌های تهران تحت مداوا بود، جمعه‌شب به جمع شهدای حرم پیوست.

وصیت‌نامه شهید 
 
بسم رب شهدا و صدیقین
خدایا تو را سپاس که مرا در دین حقت و مذهب زیبای تشیع قرار دادی، تو را سپاس که مرا در پیروی از پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) و اهل‌بیت و عصمت و طهارتش یاری نمودی. خدایا من امروز به‌سوی تو قدم بر می‌دارم برای دفاع از مذهبی که به آن از صمیم قلب اعتقاد دارم.


خوشحال و شکر گذارم که به من نعمت جهاد در راه خودت نمودی تا با یاد و نام تو در این راه قدم بردارم و بتوانم در راه دفاع از حرم شریف خطبه‌خوان کربلا و سه‌ساله مولایم حسین (ع) با قلبی راسخ قدم بردارم.


ای پدر و مادر عزیزم که شما را در این دنیا خاکی نزدیک‌ترین فرد به خود می‌دانم، شرمسارم از رفتاری که شایسته برخورد با شما نبود و من در حق شما روا داشته‌ام، به خدا سوگند می‌خورم که اگر زمانی با صدای بلند با شما سخن گفتم و موجبات ناراحتی شما را فراهم نمودم در قلب خود احساس پشیمانی بسیار می‌کردم، شاید به زبان نیاوردم؛ ولی در قلب این‌چنین بود، مرا حلال کنید و دعا کنید تا در دنیای جاوید نزد پروردگارم روسیاه نباشم.


برادران و خواهران عزیزم شما را به تقوای الهی و ایستادن در خط ولایت‌فقیه سفارش می‌کنم و علاوه بر شما به مردم عزیز کشورم سفارش می‌نمایم که فریب جوسازی‌های دشمنان این خاک و اسلام ناب محمدی (ص) را نخورید و در خط ولایت باشید و از امام عزیزم، امام خامنه‌ای مدظله‌العالی حمایت کامل و جامع نمایید.


مبادا از خط ولایت‌فقیه خارج شوید که من شهادت می‌دهم که شما از خط اهل‌بیت خارج شده‌اید.خوشحالم که در لباسی شهید می‌شوم که از اعماق وجودم به این لباس اعتقاد دارم و می‌دانم که چه لباس ارزشمندی به تن دارم، به همکارانم سفارش می‌نمایم تا حرمت لباس خویش را نگه داشته و قدردان نعمت خدمت در سپاه پاسداران باشند.


اینک با قدم‌هایی محکم به‌سوی جهاد در راه خدا رهسپار می‌شوم و از همهٔ کسانی که بر گردن من حقی دارند در خواست می‌کنم به حق مادرم زهرا (س) حلالم کنند.

 

انتهای خبر.

نظرات بینندگان