کد خبر: ۱۶۳۳۱۹
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۵ - ۱۹ فروردين ۱۴۰۳
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی فارس خبر داد: 

افزایش سفرها در عید سعید فطر به فارس

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس با اشاره به استمرار فعالیت ستاد خدمات سفر در این استان گفت: خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی تا پایان تعطیلات عید سعید فطر در استان فارس ادامه دارد و پیش‌بینی می‌شود سفرها به استان فارس در تعطیلات عید فطر با افزایش چشمگیری همراه شود.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه» به نقل از روابط‌عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس، محمد ثابت اقلیدی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس روز یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ گفت: در بازه زمانی ۲۴ اسفند سال قبل تا ۱۸ فروردین‌ماه یک‌میلیونی و ۴۷۸ هزار و ۶۱۶ نفر گردشگر از اماکن تاریخی و فرهنگی تحت پوشش اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس بازدید کردند.


وی با اشاره به اینکه پیش‌بینی می‌شود شاهد حضور گردشگران در تعطیلات عید فطر در فارس باشیم، گفت: با توجه به اینکه فارس استانی چهارفصل است، هرساله در این ایام سال شاهد حضور بیشتر گردشگری نسبت به سنوات قبل بوده و در تلاش هستیم با همکاری همه دستگاه‌ها شرایط را برای حضور گردشگران مهیا کنیم.


ثابت اقلیدی به آمادگی کامل تمامی تأسیسات و مؤسسات خدمات‌ رسان این استان در تعطیلات عید سعید فطر اشاره کرد و افزود: بازدیدهای نظارتی از تمامی تأسیسات گردشگری نیز در این ایام همچنان ادامه دارد.

 

انتهای خبر/

نظرات بینندگان