کد خبر: ۱۶۳۳۵۱
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۷ - ۲۲ فروردين ۱۴۰۳
فرمانده انتظامی لارستان خبر داد:

دستگیری دختر هنجارشکن در لارستان

فرمانده انتظامی لارستان گفت: دختر جوانی که در محل قلعه اژدها پیکر فارس اقدام به تهیه و انتشار کلیپ‌ کرده بود شناسایی و تحویل مرجع قضایی شد.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، محمد یوسفی فرمانده انتظامی لارستان گفت: با پیگیری پلیس، دختر جوانی که در اماکن تاریخی این شهرستان و محل قلعه اژدها پیکر فارس اقدام به تهیه و انتشار کلیپ‌هایی در فضای مجازی کرده بود شناسایی و تحویل مرجع قضایی شد.


وی افزود: در راستای رصد فضای مجازی توسط کارشناسان، یک صفحه در شبکه اجتماعی شناسایی شد که اقدام به انتشار عکس، فیلم و کلیپ‌های هنجارشکن و مغایر با شئونات اخلاقی و اسلامی می‌کرد.


یوسفی ادامه داد: در این رابطه بعد از اقدامات تخصصی مشخص شد یک دختر به هویت معلوم غیر بومی این شهرستان با حضور در اماکن تاریخی (قلعه اژدها پیکر) اقدام به تهیه و ضبط کلیپ‌هایی با پوشش غیر متعارف و معارض با اخلاق و عفت اسلامی کرده و پس از ویرایش و تدوین آن را در فضای مجازی منتشر کرده است.


فرمانده انتظامی لارستان تصریح کرد: در این رابطه مأموران طی هماهنگی با مرجع قضایی پس از پیگیری و رصد محتوا در فضای مجازی، متهمه جوان را شناسایی و دستگیر و به مرجع قضایی معرفی کردند.

 

انتهای خبر/

منبع: ایرنا
نظرات بینندگان