کد خبر: ۱۶۳۳۵۲
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۷ - ۲۲ فروردين ۱۴۰۳
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس مطرح کرد:

اولویت‌دهی دولت سیزدهم به رفع مشکلات روستاها

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس، رسیدگی به مشکلات روستاییان را از اولویت‌های مهم دولت سیزدهم اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار گروه شهرستان‌ها پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، حامد رستمی مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس در بازدید از روستای مشایخ دشمن زیاری از توابع شهرستان نورآباد ممسنی با اشاره به اهمیت حفظ جان و مال اهالی این منطقه در برابر آسیب‌ها و بلایای طبیعی، افزود: روستای مشایخ دشمن زیاری در معرض رانش زمین قرار دارد و عملیات جابه‌جایی آن باید مدت‌ها پیش در دستور کار قرار می‌گرفت که باید پیگیری جدی‌تری در این زمینه صورت گیرد.


وی از تأکید ویژه استاندار فارس برای رسیدگی به مشکلات اهالی شریف روستا خبر داد و افزود: استاندار به‌صورت ویژه پیگیر این موضوع بوده و مصوبات راهگشایی نیز در این باره انجام شده است.


رستمی، رسیدگی به مشکلات روستاییان را از اولویت‌های مهم دولت سیزدهم اعلام کرد و گفت: دستگاه‌های خدمات‌رسان باید در انجام تعهدات خود وظایف قانونی برای احداث سایت جدید روستا اقدام کنند.

اولویت‌دهی دولت سیزدهم به رفع مشکلات روستاها


وی در بخش پایانی سخنانش وعده داد عملیات انتقال روستای مشایخ به سایت جدید تا حصول نتیجه پیگیری شود.


 بازدید مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس از روستای مشایخ با حضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، بخشدار دشمن زیاری، جمعی از معتمدین محل و با همراهی تنی از چند از مقامات مسئول صورت گرفت.

 

انتهای خبر/

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان