کد خبر: ۱۶۳۳۹۹
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۸ - ۲۷ فروردين ۱۴۰۳
عضو شورای شهر صدرا خبر داد:

‌راه‌اندازی مسیر جدید صدرا به سمت شیراز

عضو شورای شهر صدرا از راه‌اندازی خط جدید در حوزه حمل و نقل شهری صدرا به سمت میدان اطلسی شیراز به نام خط شهید سلیمانی خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، روح‌االه شجاعیان عضو شورای شهر صدرا با اعلام این خبر گفت: مبدا این خط میدان گل‌ها (فلکه سنگی) صدرا و مقصد فلکه اطلسی شیراز است که فعلاً در آغاز این طرح با سه دستگاه ون شهروندان جابه جا خواهند شد و قرار است پنج دستگاه دیگر ظرف یک‌ ماه آینده به این خط اضافه شود.

وی در رابطه با ساعات کاری این خط نیز گفت: شروع به کار ناوگان در شهر صدرا از ساعت ۶ صبح است که به فاصله زمانی یک ساعت تا ۲۱ شب ادامه خواهد داشت و ساعت کاری از سمت شیراز از هفت صبح تا ۲۲ شب است.

‌راه‌اندازی مسیر جدید صدرا به سمت شیراز

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر صدرا در رابطه با مزایای این طرح گفت: در سال‌های گذشته شهروندان صدرا برای حضور در نقاط شمالی شیراز بالاجبار از شهرک گلستان و بزین رفت و آمد می‌کردند که هم هزینه بر بود و هم وقت زیادی را شهروندان صرف این تردد می‌کردند که هم‌اکنون با راه‌اندازی این خط جدید میدان گل‌ها هم هزینه کمتری از سوی مسافران پرداخت می‌شود ‌و همین که در وقت شهروندان صرفه‌جویی خواهد شد.

شجاعیان در پایان صحبت‌های خود اشاره‌ای هم به موضوع مترو شهر صدرا بیان کرد: در رابطه با راه‌اندازی مترو در این شهر به زودی طرح مطالعاتی باید شروع شود و امیدواریم اتفاقات خوبی در این زمینه رخ دهد.

 

انتهای خبر/

منبع: ایسنا
برچسب ها: حمل و نقل ، صدرا ، شیراز
نظرات بینندگان