کد خبر: ۱۶۳۵۳۸
تاریخ انتشار: ۰۰:۰۸ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۳
وصیت‌نامه شهید حسین حدادی:

مملکت را از هر گزندی حفاظت کنید

شهید حسین حدادی در وصیت‌نامه خود آورده است: پیام من به دولت و شخصیت‌های مملکتی این است که مملکت را از هر گزندی حفاظت کنید تا ریشهٔ آمریکا را بِکَنید.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه» به نقل از نوید شاهد، شهید حسین حدادی هفتم خرداد ۱۳۳۹، در روستای معلم کلایه از توابع شهر قزوین به دنیا آمد. پدرش رضا، کارگر بود و مادرش مریم بانو نام داشت. تا سوم متوسطه در رشته انسانی درس خواند. به‌عنوان پاسدار در جبهه حضور یافت. بیستم اردیبهشت ۱۳۶۱، با سمت فرمانده گردان امام محمدباقر در خرمشهر بر اثر اصابت ترکش به کتف، صورت و سینه، شهید شد. مزار او در گلزار شهدای زادگاهش واقع است.


وصیت‌نامه
پیام من به ملت ایران این است که: با گروه‌های منافق بجنگید و نابودشان کنید و نگذارید عزیزان و یاران امام را از بین ببرند و راه شهیدان را ادامه دهید.

پیام من به دولت و شخصیت‌های مملکتی این است که مملکت را از هر گزندی حفاظت کنید تا ریشهٔ آمریکا را بِکَنید.

پیام من به سپاه و برادران سپاه: شما موظف هستید که در داخل و در مرز و کشورهای مسلمان، علیه کفر بجنگید. پیام من به جوانان ایران: امام را تنها نگذارید و گول گروهک‌ها را نخورید و روحانیت را تنها نگذارید.

گوش به فرمان امام دهید. تمام ملت باید گوش به فرمان امام دهند که نایب امام‌زمان است. پس امام‌زمان (عج) را فراموش نکنید که در جبهه‌ها به فرزندان شما سر می‌زند. امیدوارم تمام گناهانی را که کرده‌ام، خدا ببخشد و مرا جزو یاران امام‌زمان (عج) قرار دهد تا لیاقت داشته باشم در رکاب او بجنگم.

فرزند شما: حسین حدادی

انتهای خبر/

نظرات بینندگان