کد خبر: ۱۶۳۵۸۵
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۰ - ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۳
معاون دادستان شیراز خبر داد:

تحقیقات در مورد فوت یک پزشک در فارس

معاون دادستان شیراز از دستگیری سه نفر در خصوص فوت یک پزشک در استان فارس خبر داد و گفت: دیگر عوامل احتمالی جرم نیز تحت تعقیب قرار خواهند گرفت.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، در پی وقوع حادثه مسمومیت تعدادی در مهمانی خانوادگی و فوت یک پزشک، معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس و سرپرست دادسرای جنایی و جرایم امنیتی شیراز از تشکیل پرونده قضائی و ورود قاضی ویژه قتل استان به حادثه مذکور خبر داد.


افشین محمدی دره شوری با بیان اینکه در جریان این پرونده تا کنون سه نفر از عوامل مرتبط با حادثه مسمومیت افراد حاضر در این مهمانی در بازداشت به سر می‌برند، گفت: دیگر عوامل، مسببان و معاونین احتمالی جرم نیز تحت تعقیب قرار خواهند گرفت.


وی افزود: در این حادثه در مجموع ۶ نفر دچار مسمومیت شده‌اند و از این تعداد یک نفر فوت شده و سایر افراد پس از اقدامات پزشکی در ساعات اولیه حادثه از بیمارستان مرخص شده‌اند.


وی با کذب خواندن بخشی از اطلاعات و حاشیه‌های غیر موثق انتشار یافته در فضای مجازی تأکید کرد: برخی مطالب منتشر شده گمانه‌زنی و اطلاعات فاقد اعتبار است و تنها دستگاه‌های متولی و مسئول با در نظر گرفتن حقوق شهروندی افراد و وضعیت تحقیقات پرونده اجازه ارائه اطلاعات را دارند.

 

انتهای خبر/

منبع: مهر
نظرات بینندگان