کد خبر: ۱۶۳۵۹۰
تاریخ انتشار: ۰۷:۲۴ - ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۳
سرمربی فجر شهید سپاسی شیراز:

حکم کمیته انضباطی را باور نمی‌کنم

 سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی با اشاره به رأی کمیته انضباطی در ارتباط با تکرار بازی برابر تیم استقلال ملا ثانی در هفته بیست و هشتم گفت: اصلاً باورم نمی‌شود که کمیته انضباطی چنین تصمیمی گرفته باشد. این رأی کاملاً بر خلاف قوانین انضباطی فدراسیون است و ما به این رأی معترض هستیم.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، مهدی رجب‌زاده در مورد وضعیت تیمش در بازی با خیبر خرم‌آباد در چهارچوب مسابقات لیگ دسته اول باشگاه کشور اظهار داشت: شرایط تیم بسیار خوب است، تمرینات منظم و خوبی پشت سر گذشته‌ایم.


وی ادامه داد: پنجشنبه برابر خیبر خرم‌آباد بازی داریم و با توجه به شناختی که از حریف داریم و همین‌طور با تکیه بر توان بازیکنان خود و حمایت هواداران امیدواریم پیروز میدان شده و ۳ امتیاز این مسابقه را از آن خود کنیم.


 سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی با اشاره به رأی کمیته انضباطی در ارتباط با تکرار بازی برابر تیم استقلال ملا ثانی در هفته بیست و هشتم چنین گفت: اصلاً باورم نمی‌شود که کمیته انضباطی چنین تصمیمی گرفته باشد. این رأی کاملاً بر خلاف قوانین انضباطی فدراسیون است و ما به این رأی معترض هستیم. باشگاه ما نسبت به این رأی اعتراض خود را کتباً نوشته و تحویل کمیته استیناف خواهیم داد. به هیچ عنوان این رأی قابل قبول برای ما نیست.


رجب‌زاده در ادامه حرف‌هایش می‌گوید: چگونه می‌شود تیمی از عهده میزبانی و زمین محل برگزاری مسابقه در شهرش بر نیاید و آنگاه مقصر شناخته نشده و برخلاف آئین نامه‌های انضباطی سه بر صفر بازنده نشود. آیا این به جز این است که رأی عادلانه صادر نشده است.

رجب‌زاده افزود: از وقتی این خبر را از کمیته انضباطی شنیدم، شگفت زده شدم. اصلاً باورم نمی‌شود. طی یکی دو روز اخیر تمام تمرکزم این بود که از جنبه ذهنی و روانی بتوانم روحیه بازیکنانم را برای بازی روز پنجشنبه برابر خیبر خرم‌آباد به شرایط مطلوبی برسانم. 

حکم کمیته انضباطی را باور نمی‌کنم


وی در ادامه با تشکر از مسئولان باشگاه اضافه کرد: از تلاش و حمایت‌های سردار بوعلی فرماندهی سپاه فجر فارس که سر تمرین حضور پیدا کردند و باعث دلگرمی و روحیه کل مجموعه تیم شدند، تشکر می‌کنم. همچنین باید تشکر ویژه‌ای هم از مدیریت باشگاه و سایر عزیزان دلسوز در باشگاه، کادر فنی، همین‌طور هواداران و اصحاب رسانه که دلگرمی ما هستند، داشته باشم.


 سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی در پایان گفت: به هر حال باشگاه فجر شهید سپاسی به این مسئله معترض است و امیدواریم تا مسئولین استان با رایزنی با فدراسیون فوتبال و همین‌طور وزیر ورزش مانع از ضایع شدن حق تیم فجر شهید سپاسی شوند. اگر جز این باشد که در کمیته استیناف رأی واقعی و عادلانه صادر نشود قطعاً به مراجع بالاتر شکایت خواهیم کرد. این حق مسلم باشگاه ماست که بتوانیم از حق خود با هر راهی که در دسترس است، دفاع کنیم.

 

انتهای خبر/

 

 

منبع/خبر ورزشی

 

 

نظرات بینندگان