کد خبر: ۱۶۳۶۲۲
تاریخ انتشار: ۰۹:۳۱ - ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
رئیس سازمان مدیریت حمل‌ و نقل مسافر شهرداری شیراز خبر داد؛

واگذاری امور سرویس مدارس به شهرداری

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ و نقل مسافر شهرداری شیراز گفت: حسب ابلاغیه از سوی معاونت توسعه و امور شهری، روستایی وزارت کشور و پیرو پیگیری‌های به‌ عمل‌ آمده در راستای ساماندهی امور سرویس مدارس این کلان‌شهر، از امسال کلیه امور مرتبط به سرویس مدارس در تمامی مقاطع تحصیلی به سازمان مدیریت حمل‌ و نقل مسافر شهرداری شیراز واگذار شد.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه» به نقل از پایگاه اطلاع‌ رسانی شهرداری شیراز، پیمان باباخانی از واگذاری کلیه امور خدمات مرتبط به سرویس مدارس (مدیریت، بازرسی و نظارت) به سازمان مدیریت حمل‌ و نقل مسافر به نمایندگی از شهرداری این کلان‌ شهر خبر داد.

وی افزود: حسب ابلاغیه از سوی معاونت توسعه و امور شهری، روستایی وزارت کشور و پیرو پیگیری‌های به‌ عمل‌ آمده در راستای ساماندهی امور سرویس مدارس این کلان‌شهر، از امسال کلیه امور مرتبط به سرویس مدارس در تمامی مقاطع تحصیلی به سازمان مدیریت حمل‌ و نقل مسافر شهرداری شیراز واگذار شد.

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ و نقل مسافر شهرداری شیراز با تقدیر از تعامل و همکاری آموزش‌ و پرورش در سنوات گذشته، برنامه‌ ریزی‌های انجام‌ شده در خصوص محاسبه نرخ شهریه سرویس مدارس سال تحصیلی ۱۴۰۳ _ ۱۴۰۴ را تشریح کرد.

واگذاری امور مرتبط با سرویس مدارس به شهرداری شیراز

 

باباخانی گفت: برنامه‌ ریزی‌ها و برآورد‌های لازم در این خصوص انجام‌ شده و نرخ پیشنهادی برای تصویب نهایی به شورای اسلامی شهر شیراز ارسال شد.

وی با ابراز‌ امیدواری از ساماندهی هرچه بهتر امور مرتبط به سرویس مدارس افزود: شهرداری شیراز در دومین سال متوالی، نرخ پیشنهادی سرویس مدارس را حدود ۶ ماه زودتر از بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید تنظیم و برای تصویب نهایی به شورای اسلامی شهر ارسال می‌کند.

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ و نقل مسافر شهرداری شیراز گفت: در راستای تحقق درآمد واقعی و متناسب برای رانندگان سرویس مدارس، محاسبات و برآورد‌های دقیق انجام‌شده و‌امیدواریم با برنامه‌ ریزی‌های لازم گام مؤثری جهت ممانعت از تضییع حقوق رانندگان شریف و زحمتکش و همچنین اولیاء دانش‌آموزان برداشته باشیم.

باباخانی همچنین از آموزش‌های تخصصی رانندگان سرویس مدارس با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای خبر داد.

انتهای خبر/

نظرات بینندگان