کد خبر: ۱۶۳۶۳۴
تاریخ انتشار: ۰۰:۰۸ - ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۳
وصیت‌نامه شهید مسعود صباغ:

تنها رمز پیروزی پشتیبانی از ولی‌فقیه است

شهید مسعود صباغ در وصیت‌نامه خود آورده است: تا زمانی که دشمن نابود و مستضعفان جهان از زیر سلطه ابرقدرت‌های جهان خوار بیرون نیامده و کربلا را بعثیان کافر رها نکرده و مکه معظمه آن خانه خدا و جای عبادت و سیاست آزاد نشده، همه ذلیل هستیم و تنها رمز پیروزی و رسیدن به این هدف پشتیبانی از ولی‌فقیه است.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه» به نقل از نوید شاهد، شهید مسعود صباغ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۴۲، در اهواز چشم به جهان گشود. پدرش محمدمهدی، کارمند بود و مادرش، حمیده نام داشت. تا سوم متوسطه در رشته علوم‌تجربی درس خواند. به‌عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت. ۲۱ بهمن ۱۳۶۵، در شلمچه بر اثر اصابت ترکش شهید شد. مزار او در بهشت زهرا تهران واقع است.

 

وصیت‌نامه شهید

ای کسانی که ندای ما را می‌شنوید تا زمانی که دشمن نابود و مستضعفان جهان از زیر سلطه ابرقدرت‌های جهان خوار بیرون نیامده و کربلا را بعثیان کافر رها نکرده و مکه معظمه آن خانه خدا و جای عبادت و سیاست آزاد نشده، همه ذلیل هستیم، و تنها رمز پیروزی و رسیدن به این هدف پشتیبانی از ولی‌فقیه است مادر جان هروقت خواستی برای من گریه کنی صدها بلکه هزاران شهید گمنام و بی مزار و بی کفن گریه کنید که صهیونیست‌های غاصب خون پاکشان را در بیروت به زمین ریختند .

ببوسم دستت ای مادر که پروردی مرا آزاد
بیا بابا تماشا کن که فرزندت شده داماد
به حجله می‌روم شادانه ولی زخمی به تن دارم
به‌جای رخت دامادی لباس خون به تن دارم

 

انتهای خبر/

نظرات بینندگان