کد خبر: ۱۶۳۶۵۲
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۶ - ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳

قهرمانی معلمان فوتسالیست فیروز آبادی

 معلمان فوتسالیست فیروزآباد در رقابت‌های فوتسال فرهنگیان فارس قهرمان شدند.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه»، سرپرست هیأت ورزش دانش‌آموزی فارس گفت: با پایان‌یافتن رقابت‌های فوتسال فرهنگیان استان فارس، تیم فوتسال فرهنگیان فیروزآباد، مقام نخست این رقابت‌ها را از آن خود کرد.
 ابوذر زیدآبادی نژاد گفت: تیم فوتسال معلمان ناحیه چهار شیراز مقام دوم و تیم های فوتسال معلمان میمند و خنج به‌صورت مشترک عنوان سوم را از آن خود کردند و تیم اشکنان به‌عنوان تیم برتر فرهنگی و اخلاق این رقابت‌ها شناخته شد.

 رقابت‌های فوتسال فرهنگیان فارس با شرکت ۵۵ تیم فوتسال معلمان از سراسر استان به مدت ۵ روز از ۱۱ تا ۱۵ اردیبهشت در سالن‌های ورزشی شهید حمزه، پوریای ولی، امام علی، رضوان، شهدا و نرجس شیراز برگزار شد.

 زیدآبادی نژاد با اشاره به اینکه در این رقابت‌ها بیش از صد مسابقه برگزار شد، افزود: ۸۰۰ نفر معلم ورزشکار و ۱۰۰ نفر داور و عوامل اجرایی که همگی از فرهنگیان استان هستند در این مسابقات حضور داشتند.

 سرپرست هیات ورزش دانش‌آموزی فارس گفت: تیم منتخب استان فارس پس از برگزاری اردوی انتخابی از بین معلمان فوتسالیست شرکت‌کننده در این رقابت‌ها مشخص خواهند شد .

 تیم منتخب استان فارس به‌عنوان نماینده استان به رقابت‌های فرهنگیان کشور که تابستان امسال در شهر قم برگزار خواهد شد، اعزام می‌شوند.

انتهای خبر/

منبع:صدا و سیما فارس

برچسب ها: ورزش ، فارس ، فوتسال
نظرات بینندگان