کد خبر: ۱۶۳۶۹۶
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۴ - ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳
شهردار شیراز مطرح کرد:

‌افزایش ظرفیت‌های تفریحی خواسته مردم

شهردار شیراز گفت: افزایش ظرفیت‌های تفریحی خواسته مردم شیراز و هم موضوعی اولویت‌دار و حائز اهمیت برای مدیریت شهری است.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه» به نقل از روابط‌ عمومی شهرداری شیراز محمدحسن اسدی امروز، ۱۹ اردیبهشت در بازدید از پروژه‌های در حال اجرا در مسیر رودخانه چنار راه‌ دار از طراحی بوستان و مسیرهای دوچرخه‌سواری و پیاده‌ روی در راستای ایجاد ظرفیت‌های گردشگری در مسیر این خبر داد و اظهار کرد: باتوجه‌به ظرفیت بسیار خوبی که در جنوب این کلان‌شهر و در اطراف این رودخانه است، پروژه‌های زیادی برای مسیر اطراف رودخانه برنامه‌ریزی و طراحی‌شده است.

وی گفت: در مسیر رودخانه چنار راهدار بوستان‌های خوبی تعریف که شامل مسیر دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی است که از سال‌های قبل شروع‌شده ولی به‌ نوعی در ابتدای راه هستیم.

شهردار شیراز اضافه کرد: در ارتفاعات (بام شیراز) نیز مسیر دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی دیده‌شده است.

به گفته وی، در راستای افزایش سرانه گردشگری این کلان‌شهر، اتصال چمران شمالی به جنوبی توسط مسیر زندگی در نظر گرفته‌ شده که از خیابان‌های شهید کسایی و شهید رمضانی شروع و به چمران جنوبی - شمالی و ارتفاعات ختم می‌شود.

اسدی ابراز امیدواری کرد: بخشی از این پروژه‌ها در سال جاری به بهره‌برداری و بخش‌های دیگر آن در سال‌های آتی به بهره‌ برداری و مورد استفاده عموم مردم شهر شیراز و گردشگران قرار گیرد.

 شهردار شیراز گفت: طبق برنامه راهبردی عملیاتی شهرداری شیراز برای امسال و سال آینده پروژه‌هایی به‌ صورت بسته و برنامه‌های راهبردی عملیاتی تعریف‌ شده که شامل حدود ۵۰ پروژه اولویت‌ دار است که در صورت اجرا و افتتاح آن‌ها، اتفاقات خوبی در این کلان‌شهر رقم می‌خورد.

انتهای خبر/

برچسب ها: شیراز ، فارس ، شهرداری
نظرات بینندگان