کد خبر: ۱۶۳۷۲۸
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۷ - ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های فارس:

آماده هرگونه تعامل با شهرداری‌ها هستیم

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان فارس گفت: سازمان همیاری شهرداری‌های فارس آمادگی کامل جهت همکاری و تعامل هر چه بیشتر با حوزه شهرداری را دارد.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه» به نقل از روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های فارس علیرضا راستیار امروز، ۲۲ اردیبهشت‌ماه در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر صدرا با اشاره به خدمات و عملکرد این سازمان افزود: سازمان همیاری در حوزه‌های مختلفی اعم از اقتصادی، عمرانی، آموزشی و... بسیار توانمند و از ظرفیت بالایی برخوردار است که می‌تواند خدمات شایانی را ارائه دهد.

 وی با تأکید بر برنامه‌ریزی‌های مدون فعالیت‌های مختلف اظهار کرد: سازمان همیاری شهرداری‌های فارس آماده هرگونه همکاری با تمام شهرداری‌های سراسراستان است.

 آماده هرگونه تعامل با شهرداری‌ها هستیم

شهردار صدرا نیز در این جلسه گفت: سازمان همیاری شهرداری‌ها یکی از پتانسیل‌های خوب برای استفاده شهرداری‌ها جهت رشد و توسعه هرچه بهتر ساختار شهری است.

 مجتبی پارسایی با بیان اینکه عموماً شهرداری‌ها خودشان سهام‌دار سازمان هستند، اضافه کرد: خودمان ناظر بر عملکرد آن هستیم و نظارت‎هایی که سازمان همیاری بر روی پروژه‌ها دارد به شکلی است که درصد زیادی از احتمال خطا و اشتباهات را کاهش می‌دهد که باعث اطمینان خاطر شهرداری‌ها در اجرای عملیات و فعالیت‌ها خواهد شد.

 وی بیان کرد: این اطمینان و قابلیت برای ما وجود دارد که بتوانیم با سازمان همیاری تعامل و همکاری بیشتری بیش از گذشته با یکدیگر داشته باشیم.

 انتهای خبر/

نظرات بینندگان