کد خبر: ۱۶۳۷۳۸
تاریخ انتشار: ۲۲:۳۸ - ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳
دبیر برنامه یکشنبه‌های الگو نمایی خبر داد:

آغاز فصل چهارم یکشنبه‌های الگو نمایی

دبیر برنامه یکشنبه‌های الگو نمایی از شروع فصل جدید یکشنبه‌های الگونمایی خبر داد و گفت: در آستانه هفته عفاف و حجاب بر آنیم تا نسبت به معرفی الگوهای موفق در موضوع عفاف و حجاب اقدام کنیم.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه» به نقل از روابط عمومی برنامه یکشنبه‌های الگو نمایی، مصطفی عباسی گفت: یکشنبه‌های الگو نمایی با هدف معرفی الگوهای موفق مردمی در حوزه‌های مختلف در حال برگزاری است و تاکنون ۱۷ جلسهٔ آن برگزار شده است.


دبیر برنامه یکشنبه‌های الگو نمایی ادامه داد: در مناسبت‌های مختلف تلاش کرده‌ایم بهترین‌های فعالان مردمی در هر حوزه را شناسایی و در برنامه یکشنبه‌های الگو نمایی زمینه معرفی آن را به سایر علاقه‌مندان فراهم نماییم.

 عباسی در پایان از شروع فصل جدید یکشنبه‌های الگونمایی خبر داد و گفت: در آستانه هفته عفاف و حجاب بر آنیم تا نسبت به معرفی الگوهای موفق در موضوع عفاف و حجاب اقدام کنیم که فراخوان عمومی برای معرفی گروه‌های مردمی موفق در حوزه عفاف و حجاب در این راستاست.


به گزارش شیرازه، همه فعالان حوزه عفاف و حجاب می‌توانند با ارسال عدد ۸ به سرشماره ۳۰۰۰۱۴۵۲ زمینه آشنایی سایرین را با حوزه فعالیتی خود فراهم آورند.

 

انتهای خبر/

نظرات بینندگان