کد خبر: ۱۶۳۷۴۹
تاریخ انتشار: ۰۰:۰۷ - ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
وصیت‌نامه شهید محمود دایه علی:

نگذارید خون شهیدان پایمال شود

شهید محمود دایه علی در وصیت‌نامه خود آورده است: نگذارید خون این شهیدان پایمال شود ما هرچه خون بدهیم انقلابمان پایدارتر می‌شود، این آمریکایی خائن با کمک منافقین دارند شاخ و برگ این نهال انقلاب را می‌ریزند ما باید نگذاریم که این ابرقدرت‌ها، واسطه‌های داخلی آنها به این انقلاب ضرر و زیان برسانند.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه» به نقل از نوید شاهد، وصیت‌نامه شهید محمود دایه علی به شرح ذیل است:

من محمود دایه علی وصیت‌نامهٔ خود را به نام خدا و در راه تداوم انقلاب اسلامی به رهبری زعیم عالی‌قدر امام امت خمینی روح خدا شروع می‌کنم، ای مردم مسلمان و مستضعف ایران این انقلاب را به رهبری امام امت ادامه دهید ما ملت ایران خیلی خون داده‌ایم که این انقلاب به پیروزی برسد نکند که از رهنمودهای امام سرپیچی کنید و امام را تنها بگذارید او نایب امام‌زمان (عج) است.


نگذارید خون این شهیدان پایمال شود ما هرچه خون بدهیم انقلابمان پایدارتر می‌شود، این آمریکایی خائن با کمک منافقین دارند شاخ و برگ این نهال انقلاب را می‌ریزند ما باید نگذاریم که این ابرقدرت‌ها، واسطه‌های داخلی آنها به این انقلاب ضرر و زیان برسانند. اگرچه همه را بکشند ما باید تا آخرین قطره خونمان را پای این نهال انقلاب بریزیم و آن را آبیاری کرده و رشدش بدهیم.


در زمان امام حسین (ع) امام را تنها گذاشتند حالا که امام خمینی راه او را می‌رود ما نباید او را تنها بگذاریم. از خانواده‌ام می‌خواهم که خط امام را ادامه دهند و از مادرم می‌خواهم برادرهایم را در بسیج شرکت دهد تا اگر روزی به شهادت رسیدم بتوانند ادامه‌دهندهٔ راه من باشند.


از برادرهایم می‌خواهم که بعد از من اسلحه را به دوش بگیرند و خون خودشان را پای درخت اسلام بریزند تا درخت اسلام بارورتر گردد. هرکس امام را قبول نداشته باشد و سر قبر من بیاید به خون تمام شهیدان خیانت کرده است.


پدر و مادرم! ما امروز در زمان امتحان هستیم؛ چون در جبهه وجود دارد حسینی و یزیدی و من راه حسین را انتخاب کرده‌ام شما هم از فرصت استفاده کنید و به جبهه حسین بپیوندید. در هر کربلائی امام‌حسینی وجود دارد و حسین امروز با خمینی است.


در وجود امام عزیز دقت کنید و با شناخت کامل راه او را ادامه دهید؛ مادرم می‌دانم که در انتظار آمدن من هستید و هم اکنون دعا می‌کنی؛ اما حرف من به برادرانم این است که یکی، یکی به جبهه‌های حق علیه باطل فرستاده شوند؛ من برای آنها طلب پیروزی بعد از شهادت می‌کنم.


دوستانم در پیروزی ما در این جنگ هیچ شکی نداشته باشید این سخنان را به عنوان یک شهید می‌گویم که اگر وحدت خودمان را از دست بدهیم و امام را تنها بگذاریم به خون تمام شهیدان خیانت کرده‌ایم و خدا شما را نمی‌بخشد. فقط در خط امام حرکت کنید و بدانید بهترین تسلیت برای من انتقام گرفتن خون تمام شهیدان است.

 

انتهای خبر/

 

 

 

نظرات بینندگان