کد خبر: ۱۶۳۸۵۲
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۵ - ۰۱ خرداد ۱۴۰۳
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس:

خدمات رئیس جمهور مردمی فراموش نخواهد شد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس با بیان اینکه دولت آیت‌الله رئیسی با وجود عمر کوتاه، از ذهن مردم ایران فراموش نخواهد شد، از ادامه ویژه برنامه‌های بزرگداشت شهدای خدمت خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، حسین ملک مکان ضمن تسلیت شهادت سیدالشهدای خدمت و همراهان ایشان به مردم قدرشناس و ولایت‌مدار استان فارس، گفت: خدمات ارزنده‌ای که دولت مردمی آیت‌الله رئیسی در مدتی کوتاه ارائه کرد، فراموش نمی‌شود و تا همیشه ماندگار خواهد بود. مطمئناً مردم قدرشناس ما شهید جمهور خود را نیز فراموش نخواهند کرد.


 رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس با آرزوی توفیق برای مسئولانی که قرار است ادامه دهنده راه و منویات آیت‌الله رئیسی باشند، گفت: هیچ اختلالی در ادامه خدمت رسانی به مردم به وجود نخواهد آمد. این کشور مردان بسیاری شبیه به آن شهید عزیز دارد که ان‌شاءالله منشأ خدمت خواهند شد.

خدمات رئیس جمهور مردمی فراموش نخواهد شد


ملک مکان در خصوص برگزاری ویژه برنامه‌های بزرگداشت شهدای خدمت گفت: برنامه‌هایی در روز ۳۱ اردیبهشت برگزار شد و طی چند روزی که عزای عمومی اعلام شده است، مجدداً برنامه‌هایی برای شهدای عزیز خواهیم داشت که اطلاع رسانی خواهد شد و امیدواریم همه توفیق حضور در این مجالس را داشته باشند.


وی همچنین از هیئات مذهبی هم خواست که برنامه‌های ویژه خود را در مساجد و تکایا ادامه دهند و ابراز امیدواری کرد که یاد این شهدا هیچ‌وقت فراموش نشود.

 

انتهای خبر/

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان