کد خبر: ۱۶۳۸۶۹
تاریخ انتشار: ۰۷:۲۵ - ۰۳ خرداد ۱۴۰۳
جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس:

خادم‌الرضا خود را وقف خدمت به مردم کرد

جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس، شهید آیت‌الله رئیسی را خدمتگزار مردم معرفی کرد که خود را وقف این کار کرده بود و خداوند این چنین تقدیر کرد که خادم مردم از بین ملت برود و بدانیم که به مقام شهادت رسیدن خاص اولیاءالله است و شهید طهارت محض و مشتری او خداست. 

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه» ، سردار هاشم جمالی در مراسم گرامیداشت شهدای خدمت و سوم خرداد در مسجد جامع ملابرات شهرستان کازرون گفت: خستگی‌ناپذیر بودن از ویژگی‌های خاص رئیس‌جمهور شهید آیت‌الله رئیسی بود.

وی ضمن گرامی داشتن یاد و خاطره شهدا افزود: سیدالشهدا خدمت آیت‌الله شهید رئیسی یک‌عمر مجاهدت و خدمت به کشور داشتند که اخلاص، پاک‌دستی، دلسوزی، اعتقاد به مردم و از همه مهم‌تر خستگی‌ناپذیری ویژگی خاص این شهید والامقام است.

جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس ادامه داد: خدمات بزرگ رئیس‌جمهور شهیدمان را نباید فراموش کرد در شرایطی سخت دولت را به دست گرفت؛ ولی با تلاش و پشتکار به فرموده مقام معظم رهبری امید را به کشور بازگرداند. 

وی تصریح کرد: خادم‌الرضا شهید رئیسی با تلاش، مجاهدت و اخلاص تمام عمر مبارک خود را وقف خدمت به مردم کرده بود. 

جمالی تأکید کرد: شهید آیت‌الله رئیسی، خادم‌الرضا واقعی و خود درد کشیده بود به‌ طوری‌که نقطه سیاهی در پرونده مسئولیتی او دیده نمی‌شود. 

وی اظهار کرد: گوهر نایاب و کمیابی را از دست داده‌ایم کسی که کشور را روز به‌ روز قدرتمندتر و در راستای حل مشکلات فعالیت می‌کرد.

خادم‌الرضا خود را وقف خدمت به مردم کرد

این مقام مسئول یادآور شد: خداوند این چنین تقدیر کرد که خادم مردم از بین ملت برود و بدانیم که به مقام شهادت رسیدن خاص اولیاءالله است و شهید طهارت محض و مشتری او خداست. 

وی در ادامه از حماسه سوم خرداد سخن گفت و افزود: سوم خرداد فتح‌الفتوح هشت سال دفاع مقدس ماست. 

جانشین فرمانده سپاه فجر فارس به ثمره دفاع مقدس در آستانه آزادسازی خرمشهر پرداخت و تأکید کرد: ثمره مقاومت و ایستادگی در هشت سال دفاع مقدس تبدیل به ایران مقتدری شده است که کسی جرئت رویارویی با این مردم را ندارد.

وی در پایان با اشاره به برگزاری همایش شهدای استان فارس در چهارم آبان‌ماه امسال بیان کرد: با توجه‌ به فرمایش مقام معظم رهبری علاوه بر استان‌ها شهرستان‌های بالای یک هزار شهید نیز همایش شهدای مستقل برپا می‌کنند که در استان فارس شامل سه شهرستان کازرون، جهرم و فسا نیز است.

انتهای خبر/

منبع: ایسنا
برچسب ها: شیراز ، سردار ، فارس ، جمالی
نظرات بینندگان