کد خبر: ۱۶۳۹۱۳
تاریخ انتشار: ۰۰:۰۸ - ۰۷ خرداد ۱۴۰۳
وصیت‌نامه شهید رستم ابراهیمی:

همیشه یار و یاور اسطوره مقاومت باشید

شهید رستم ابراهیمی در وصیت‌نامه خود آورده است: پیامی دیگر به عزیزان و برادرانم دارم که از شما می‌خواهم همیشه یار و یاور امام، این اسطوره مقاومت باشید، در این زمان دنیا از ایران و امام و جهان اسلام حساب می‌برد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه» به نقل از نوید شاهد، وصیت‌نامه شهید رستم ابراهیمی به شرح ذیل است:


بسمه‌تعالی
به نام الله، پاسدار حرمت خون شهیدان
با سلام و درود فراوان به رهبر کبیر انقلاب اسلامی و شهیدان اسلام.
ای پدر و مادرم، من برای خدای متعال به جبهه‌ها اعزام شده‌ام، اگر شهید شدم ناراحت نشوید و برای من گریه نکنید تا مبادا منافقین خوشحال شوند.

از پدرم می‌خواهم که گوش به حرف امام باشند و در مجالس مذهبی حضور به هم رسانند، باشد که خداوند این هدیه ناقابل را از شما قبول فرماید و به‌درستی که این هدیه‌ای که در راه خدا می‌دهید از خود اوست و به‌سوی او باز می‌گردد.
از پدران و مادران تقاضا دارم که وقتی پسرانشان شهید می‌شوند نگویند فلانی پسرم را به جبهه برده که شهید شود، اصلاً این طور نیست، چون هرکس راه خود را انتخاب کرده و شهید شدن ما و امثال ما دست خداست.


پیامی هم برای منافقین دارم که ای کوردلان، تا کی می‌خواهید به دست و پای این امت اسلام پیچ بخورید؟ 
ملت ایران، بیدار شده و شما نابود هستید، تا وقت باقی است به آغوش اسلام برگردید که راه خدایی است. 


بدانید که به هیچ وجه نمی‌توانید بر روی پدران و مادران ما تأثیر بگذارید، پیامی دیگر به عزیزان و برادرانم دارم که از شما می‌خواهم همیشه یار و یاور امام، این اسطوره مقاومت باشید، در این زمان دنیا از ایران و امام و جهان اسلام حساب می‌برد.

 
هم اکنون وقت فرو ریختن پایه‌های استکبار شرق و غرب است، پس بر شما واجب است که به جبهه بروید و انقلاب را یاری کنید. پیام دیگری برای خواهرانم دارم که از شما می‌خواهم که زینب گونه زندگی کنید تا خداوند از شما راضی باشد و حجابتان را رعایت فرمایید که منافقیان سوء استفاده نکنند و به انقلاب ضربه نزنند.
در آخر دعا برای امام یادتان نرود، 
به امید فتح کربلا و آزادی قدس عزیز و زیارت قبر اباعبدالله.
خدایا، خدایا تا انقلاب مهدی، خمینی را نگهدار

انتهای خبر/

نظرات بینندگان