کد خبر: ۱۶۳۹۱۶
تاریخ انتشار: ۰۸:۱۹ - ۰۷ خرداد ۱۴۰۳
 رئیس هیأت هندبال استان فارس:

امیدواریم سالن ۶ هزارنفری شهریورماه آماده شود

رئیس هیأت هندبال استان فارس با ابراز امیدواری نسبت به اینکه مسابقات آسیا بهانه‌ای باشد برای پای‌کار آمدن تمام مسئولان و به سرانجام رسیدن سالن مذکور، گفت: فعلاً سالن دانشگاه آزاد اسلامی شهر صدرا را برای این مسابقات در نظر داریم؛ اما امیدواریم سالن ۶ هزارنفری هم تا شهریورماه آماده شود.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه»، رضا غلام‌شاهی در پاسخ به این سؤال که آیا سالن ۶ هزارنفری شهید سلیمانی شیراز به مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا خواهد رسید یا خیر، گفت: این سالن قرار بود سال ۱۳۹۹ برای مسابقات جوانان آسیا به بهره‌برداری برسد که متأسفانه این اتفاق نیفتاد. حالا هم ۹۰ درصد کارهای سالن هم انجام شده است؛ اما متأسفانه تمام نمی‌شود و این به یک معضل بسیار بزرگ تبدیل شده است.

 رئیس هیأت هندبال استان فارس افزود: مسئله ناقص ماندن این سالن، بیشتر به مسائل مالی مربوط است، وگرنه مسئولان پای‌کار هستند. مدیرکل ورزش و جوانان خودش از اهالی ورزش است و محکم پای‌کار است، اما بیشتر بحث مالی و بودجه است که باید برای این ورزشگاه کنار گذاشته شود و این نیاز به یک‌همت دارد.

متولی هندبال فارس با ابراز امیدواری نسبت به اینکه مسابقات آسیا بهانه‌ای باشد برای پای‌کار آمدن تمام مسئولان و به سرانجام رسیدن سالن مذکور، گفت: فعلاً سالن دانشگاه آزاد اسلامی شهر صدرا را برای این مسابقات در نظر داریم؛ اما امیدواریم سالن ۶ هزارنفری هم تا شهریورماه آماده شود.

تکمیل سالن ۶ هزار نفری شیراز نیاز به یک همت

غلام‌شاهی بهترین اتفاق روزهای اخیر هندبال فارس را دعوت از پنج بانوی شایسته استان فارس به اردوی تیم ملی بزرگسالان ایران عنوان کرد و گفت: این یک اتفاق بی‌نظیر در ورزش استان فارس است که در لیست ۲۰ نفره تیم ملی بزرگسالان ایران، پنج نفر از استان فارس هستند.

وی از خانم‌ها بذرافکن، نوروزی، فقیهی، محمدی و کار اندیش به‌عنوان نفرات دعوت شده از فارس به اردوی تیم ملی هندبال بانوان نام برد.

رئیس هیأت هندبال استان فارس همچنین خواستار حمایت بیشتر مسئولان از تیم خصوصی شهید شاملی کازرون شد که اخیراً نایب‌ قهرمان لیگ برتر آقایان کشور شده است و سپس افزود: این تیم نیاز مبرم به نگاه ویژه مسئولان استان دارد.

غلام‌شاهی ادامه داد: تیم شهید شاملی همین امسال هم می‌توانست قهرمان شود؛ اما متأسفانه شرایط نابسامان اقتصادی، این تیم را از قهرمانی دور کرد. مطمئناً اگر حمایت خوبی از این تیم می‌شد، قهرمانی دور از دسترس نبود و اگر فصل بعد از نماینده کازرون حمایت شود، این تیم قهرمانی‌های گذشته خود را تکرار خواهد کرد.

انتهای خبر/

منبع: ایسنا
برچسب ها: شیراز ، ورزشگاه ، میانرود
نظرات بینندگان