کد خبر: ۱۶۴۰۶۹
تاریخ انتشار: ۰۸:۲۲ - ۲۲ خرداد ۱۴۰۳
با شیرازه تا انتخابات؛

رئیس ستاد انتخابات جلیلی منصوب شد

محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور شهید با انتشار نامه‌ای خطاب به سرپرست ریاست‌جمهوری و اخذ مرخصی از دولت، از آغاز فعالیت به‌عنوان رئیس ستاد انتخاباتی سعید جلیلی خبر داد.  

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه»، محسن منصوری، معاون اجرایی رئیس‌جمهور شهید ضمن انتشار نامه‌ای خطاب به سرپرست ریاست‌جمهوری، برای انجام فعالیت‌های انتخاباتی به‌عنوان رئیس ستاد سعید جلیلی، از دولت مرخصی گرفت.

وی در این نامه با اعلام اینکه «وظیفه خود را در زمینه‌سازی برای روی کار آمدن دولتی معتقد به گفتمان انقلاب اسلامی و مسیر افتخارآمیز دولت شهید آیت‌الله رئیسی می‌دانم»، مرخصی خود از سمت معاونت اجرایی رئیس‌جمهور را اعلام کرد.

رئیس ستاد انتخابات جلیلی منصوب شد

منصوری ۴۰ساله جوان‌ترین فرماندار دولت دهم و جوان‌ترین استاندار دولت سیزدهم بوده که معاونت بنیاد مستضعفان، مدیرعامل بنیاد علوی را نیز در کارنامه دارد.

وی همچنین با اعتماد آیت‌الله رئیسی، پس از صولت مرتضوی مسئولیت معاون اجرایی رئیس‌جمهور و سرپرستی نهاد ریاست‌جمهوری در دولت سیزدهم را عهده‌دار است که به دلیل رعایت قانون، در ایام منتهی به انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری مرخصی خود را اعلام کرد.

انتهای خبر/

 

نظرات بینندگان