کد خبر: ۱۶۴۲۰۸
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۳ - ۰۱ تير ۱۴۰۳
استاندار فارس:

صندوق رأی را امانت مردم می‌دانیم

استاندار فارس گفت: صندوق رأی را صندوق امانت می‌دانیم و هرگز نسبت به این امانت خیانت نخواهیم کرد و نباید زیر بار تبلیغاتی که سعی می‌کنند در جامعه بی‌اعتمادی ایجاد کنند رفت.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، محمدهادی ایمانیه در نشست هم اندیشی احزاب و جریان‌های سیاسی مختلف استان در شیراز گفت: باید به صندوق‌های رأی اعتماد کنیم و در انتخابات هشتم تیرماه از میان ۶ نامزد حاضر به اصلح‌ترین فرد رأی دهیم.


وی ادامه داد: سلامت و امنیت انتخابات پیش رو بر عهده ما است و می‌کوشیم که این امانت‌داری رعایت شود.
استاندار فارس اظهار کرد: نباید زیر بار تبلیغاتی که سعی می‌کنند در جامعه بی‌اعتمادی ایجاد کنند رفت.


استاندار فارس گفت: طی سه سال فعالیت دولت مردمی سیزدهم اقدامات و زحمات زیادی را در کشور شاهد بوده‌ایم که باید تبیین شود و این حق دولت سیزدهم است که هرآنچه را که در این سه سال انجام داده در جامعه منعکس کنیم.


ایمانیه افزود: در شورای تأمین استان مصوب کردیم که پارک جنت شیراز فضایی باشد که اگر گروه‌های سیاسی تقاضای تجمع داشتند در آنجا انجام شود، اما تاکنون هیچ تقاضایی از سوی هیچ یک از جریان‌ها و گروه‌های سیاسی دریافت نشده است.


وی در خصوص نشست با احزاب سیاسی استان نیز گفت: از ابتدای حضورم در جایگاه استانداری فارس تاکنون این چهارمین نشستی است که با احزاب و گروه‌های سیاسی استان داشته‌ام و معتقدم که باید از افکار و آرای مختلف در تصمیم‌گیری‌ها و تصمیم‌سازی‌ها استفاده کرد.

صندوق رأی را امانت مردم می‌دانیم


چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه هشتم تیرماه برگزار خواهد شد و چنانچه این انتخابات به دور دوم کشیده شود، رأی‌گیری مرحله دوم چهاردهم ۱۵ تیرماه انجام می‌شود.

 

انتهای خبر/

نظرات بینندگان