کد خبر: ۱۶۴۲۸۸
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۰ - ۰۸ تير ۱۴۰۳
رئیس‌کل دادگستری فارس:

میزان مشارکت بسیار خوب است

رئیس‌کل دادگستری فارس میزان مشارکت در ساعات ابتدایی اخذ رأی در این استان را بسیار خوب توصیف کرد و گفت: هیچ اخلالی در روند رأی‌گیری در فارس صورت نگرفته است و دستگاه‌ها همگی پای کار بوده‌اند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی امروز هشتم تیرماه در شعبه حرم مطهر حضرت شاه‌چراغ (ع) به خبرنگار گروه سیاسی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه»، گفت: رهبر معظم انقلاب بر حضور حداکثری در انتخابات تأکید دارند.
وی با بیان اینکه شرکت در انتخابات هم حق است هم تکلیف، افزود: امنیت کامل در تمام نقاط استان فارس برقرار است و انتخابات در کمال صحت، سلامت و امنیت در استان شروع شده است.


وی میزان مشارکت در ساعات ابتدایی اخذ رأی در استان را بسیار خوب توصیف کرد و گفت: هیچ اخلالی در روند رأی‌گیری در استان صورت نگرفته است و دستگاه‌ها همگی پای کار بوده‌اند.


رئیس‌کل دادگستری فارس تصریح کرد: گزارش‌هایی که از هیأت نظارت استان و دادگستری‌ها اخذ شده، نشان می‌دهد هیچ مشکل امنیتی وجود ندارد و همه امور با سهولت پیش می‌رود.


وی تأکید کرد: مشارکت در انتخابات در حرم مطهر حضرت شاه‌چراغ (ع) بسیار جدی بود و از حوزه‌های دیگر هم که آمار گرفتیم همگی نشان از حضور پرشور در ساعات اولیه انتخابات دارد.


موسوی با بیان اینکه همه چیز برای حضور حداکثری در انتخابات فراهم است، از عموم مردم خواست تا مشارکت پرشوری در انتخابات داشته باشند تا رئیسی جمهوری با آرا قوی و بالا در مجامع جهانی داشته باشیم و نظام هم با پشتوانه بهتری بتواند خدمات خود را ارائه دهد.

انتهای خبر/224224

برچسب ها: شیراز ، فارس ، انتخابات
نظرات بینندگان