کد خبر: ۱۶۴۳۲۳
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۶ - ۱۱ تير ۱۴۰۳
با شیرازه تا انتخابات؛

اولین مناظره سعید جلیلی و مسعود پزشکیان در تلویزیون

براساس قرعه‌کشی انجام‌شده، سعید جلیلی به‌عنوان نامزد شماره یک و مسعود پزشکیان به‌عنوان نامزد شماره دو تعیین شدند.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه»، به نقل از روابط عمومی صدا و سیما، براساس قرعه‌کشی انجام‌شده، سعید جلیلی به‌عنوان نامزد شماره یک و مسعود پزشکیان به‌عنوان نامزد شماره دو تعیین شدند که روند پاسخگویی‌شان در مناظرات و برنامه‌های آن‌ها در جدول اعلامی ستاد انتخابات صداوسیما بر اساس شماره‌های اعلامی پخش خواهد شد.

صداوسیما در مهلت یک هفته‌ای تبلیغات دور دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری دو مناظره، دو مستند و دو برنامه زنده را پیش‌بینی کرده است. برنامه‌های تلویزیونی نامزد‌ها در روز‌های دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه ۱۱ تا ۱۳ تیرماه از تلویزیون پخش می‌شود.


روز دوشنبه ۱۱ تیرماه فقط مناظره در جدول پخش قرار گرفته و ساعت ۲۱: ۳۰ مناظره اول و سه‌شنبه ۱۲ تیرماه ساعت ۲۱: ۳۰ مناظره دوم بین دو نامزد راه‌یافته به دور دوم برگزار خواهد شد.

روز سه‌شنبه ۱۲ تیرماه شلوغ‌ترین روز تبلیغات تلویزیونی خواهد بود و علاوه بر مناظره دو مستند هم روانه آنتن می‌شود.

همچنین در روز سه شنبه ۱۲ تیرماه مستند نامزد ۲، از ساعت ۱۹ تا ۱۹: ۳۰ و مستند نامزد ۱، از ساعت ۲۰ تا ۲۰: ۳۰ پخش می‌شود.

چهارشنبه ۱۲ تیرماه نیز نطق نامزد ۱ به صورت زنده، از ساعت ۱۹ تا ۱۹: ۳۰ و نطق نامزد ۲ به صورت زنده، از ساعت ۲۰ تا ۲۰: ۳۰ پخش می‌شود.


چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه هشتم تیرماه ۱۴۰۳ با حضور چهار نامزد برگزار شد و هیچ یک از نامزد‌ها در مرحله اول موفق به کسب اکثریت مطلق آرا نشدند.

پنجشنبه ۱۴ تیرماه تبلیغات ممنوع است و جمعه ۱۵ تیرماه مرحله دوم انتخابات برگزار می‌شود.

انتهای خبر/

منبع: رجانیوز
نظرات بینندگان