کد خبر: ۱۶۴۴۲۰
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۷ - ۱۸ تير ۱۴۰۳
 نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس بیان کرد:

 فاصله عملکرد برخی مدیران با انتظارات نمایندگان

 نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس معتقد است؛ هر فرد دیگری هم به جز دکتر پزشکیان بر کرسی قوه مجریه تکیه زده بود بعضی از مدیریت‌ها باید در استان تغییر می‌یافت چرا که بعضی از این مدیریت‌ها به دلیل ضعف جدی نیاز به تغییر و تحولات دارد.

 به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه»، جعفر قادری گفت: طبیعی است که دولت جدید مدیران را طبق دیدگاه و سیاست‌های خودش انتخاب کند، نحوه تغییر مدیران بستگی به نگاه دولتمردان دارد و تغییرات کامل مدیران و استفاده از طیف‌های مختلف در سطوح مدیریتی استان بستگی به روش و دیدگاه‌های دولت جدید دارد.
 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه باید منتظر ماند و دید که دولت در مرحله نخست از چه افرادی به‌عنوان وزیر استفاده می‌کند و بعد انتظار تغییرات درون استان‌ها را داشت، ادامه داد: هنوز زود است که بخواهیم در مورد تغییرات در استان‌ها صحبت کنیم.
 تلاش جهت استفاده از نیروهای فارس همسو با دولت در کابینه
 

وی با بیان اینکه باید تمام تلاشمان را جهت استفاده از نیروهای استان فارس همسو با دولت در کابینه و در سطح ملی انجام دهیم، یادآور شد: معتقدم به‌رغم اقدامات مناسبی که در استان انجام شده است؛ اما هنوز بعضی از مجموعه‌های استان نتوانستند انتظارات و توقعات را برآورده کنند.
 

نماینده مردم  شیراز و زرقان با اشاره به اینکه در بعضی از حوزه‌ها مصوبات خوبی دریافت کردیم؛ اما مدیران در اجرای این مصوبات نمودی نداشته‌اند، بیان کرد: باتوجه‌به اینکه در بخش بهداشت و درمان در یک اقدام بی‌سابقه مجوزهای مناسبی جهت احداث بیمارستان‌ها دریافت شده است؛ اما اجرا و شروع عملیات اجرایی این پروژه‌ها هنوز انجام نشده است.
 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به اینکه مدیران بهداشت و درمان استان فارس می‌توانستند با استفاده از قانون مولدسازی و فروش اموال و دارایی عملیات آغاز این پروژه‌های مهم را آغاز کنند، ادامه داد: در حوزه‌های راهداری و مسکن اقدامات خوبی انجام شده است و تغییر و تحولاتی که رخ‌داده نیاز است تا از نیروهای توانمندتری استفاده شود.
 

حوزه عملکردها در بخش کار و تعاون قابل‌دفاع نیست


 قادری با بیان اینکه حوزه عملکردها در بخش کار و تعاون قابل‌دفاع نیست، بیان کرد: اما در بخش‌های دیگر هم نیاز به بررسی است و باید اجازه دهیم که وزرا در سطح ملی انتخاب شوند و بعد به موضوعات و مسائل استانی بپردازیم.
 

نماینده مردم شیراز و زرقان با اشاره به اینکه در حال حاضر اطراف شیراز زمین برای واگذاری در شهرک‌های صنعتی وجود ندارد و عملکردهای این حوزه به‌هیچ‌وجه قابل‌دفاع نیست، تصریح کرد: اگرچه اقداماتی در این حوزه انجام شده است اما نیاز است تا اتفاقات مهم‌تر و جدی‌تری رخ دهد و باید شهرک‌های صنعتی اطراف شیراز را توسعه دهیم.
 
 تغییرات متعدد در حوزه گردشگری ثبات فارس را گرفته است

 وی معتقد است؛ تغییرات متعدد در حوزه گردشگری باعث شده تا ثباتی در این حوزه نداشته باشیم، گفت: قطعاً نیاز است در حال حاضر افرادی بر میراث و فرهنگی استان تکیه بزنند که بتوانند اقدامات مناسبی انجام دهند.
 

نماینده مردم شیراز و زرقان با بیان اینکه عملکرد بعضی از مدیران با انتظارات نمایندگان فاصله دارد، تصریح کرد: بی شک اگر انتقادی مطرح می‌شود به معنی انجام نشدن اقدامات نیست و فعالیت‌های خوبی در حوزه‌های خطوط ریلی و.... انجام شده است و نیاز است تا تکمیل و بهره‌برداری بسیاری از پروژه‌ها سرعت بگیرد.

 انتهای خبر/
 

منبع: ایلنا

نظرات بینندگان