کد خبر: ۱۶۴۴۲۴
تاریخ انتشار: ۲۱:۴۰ - ۱۸ تير ۱۴۰۳
رئیس‌جمهور منتخب مطرح کرد: 

تداوم پشتیبانی و حمایت ایران از مقاومت

رئیس‌جمهور منتخب گفت: حمایت از مقاومت ریشه در سیاست‌های اصولی نظام جمهوری اسلامی ایران، آرمان‌های امام راحل (ره) و رهنمودهای رهبر انقلاب داشته و باقدرت تداوم خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه»، مسعود پزشکیان در پیامی از سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان تقدیر کرد.

متن کامل نامه پزشکیان به دبیرکل حزب‌الله لبنان به شرح زیر است: 


جناب آقای سید حسن نصرالله دبیرکل محترم حزب‌الله لبنان با سلام و با تشکر فراوان، پیام ارزشمند و محبت‌آمیز جنابعالی در پی انتخاب اینجانب به‌عنوان رئیس‌جمهوری اسلامی ایران را دریافت کردم. 


جمهوری اسلامی ایران همواره پشتیبان مقاومت مردم منطقه در مقابل پرهیزانه نامشروع صهیونیستی بوده است، حمایت از مقاومت ریشه در سیاست‌های اصولی نظام جمهوری اسلامی ایران، آرمان‌های امام راحل (ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری دام‌ظله العالی داشته و باقدرت تداوم خواهد داشت.


اطمینان دارم جنبش‌های مقاومت در منطقه اجازه نخواهند داد این رژیم به سیاست‌های جنگ‌افروزانه و جنایت‌کارانه خود علیه مردم مظلوم فلسطین و دیگر ملت‌های منطقه ادامه دهد.


 از دعاهای خالصانه جنابعالی برای اینجانب سپاسگزارم و از خداوند متعال برای جنابعالی مزید عزت و سرافرازی، برای مردم لبنان سعادت و پیشرفت و برای مجاهدین قهرمان مقاومت نصرت الهی مسئلت می‌کنم.


مسعود پزشکیان
رئیس‌جمهور 


انتهای خبر/

منبع: فارس
برچسب ها: فارس ، شیراز ، شیرازه
نظرات بینندگان